Затишок на змінній квартирі

zminna

Напевно, більшість вважає, що недорога змінна квартира навряд чи здивує хорошим ремонтом. І найчастіше так і є, адже ремонт в таких дешевих квартирах часто робився ще за радянських часів. Але навіть така квартира ще не означає, що потрібно відмовитися від комфортного життя. До того ж перетворити її в затишну оселю можна, навіть не роблячи ремонт і не купуючи нові меблі.

Поради щодо створення затишку на змінній квартирі

Перше, що можна зробити – це обклеїти стіни шпалерами або вініловими наклейками. Але не обов’язково обклеювати всю кімнату, досить буде оновити лише одну стіну і тим самим зонувати приміщення. Шпалерами навіть можна виділити узголів’я ліжка, наприклад. Таким чином в приміщення додасться глибина і з’являться акценти. Вінілові наклейки використовувати ще легше, до того ж вони не зіпсують поверхні стін.

Перетворити кімнату можна, замінивши текстиль. Це швидко і не дорого. Приховати стару оббивку меблів можна новим красивим пледом і знімними сидіннями на стільцях. А щоб не купувати нове ліжко, достатньо купити нову постільну білизну. Звичайно, зручності від цього не додасться, але зовнішній вигляд зміниться відразу ж.


А найдешевший і швидкий спосіб перетворити квартиру – це зробити перестановку. Шафу або стінку найкраще розташувати біля міжкімнатних дверей. А прибравши, з поля зору об’ємні предмети, простір буде виглядати візуально легким. Також не варто розставляти меблі уздовж стін. Наприклад, диван можна поставити поперек кімнати, а для того, щоб перетворити кухню досить буде відсунути стіл від стіни.

Всі господарські речі краще сховати, так як через велику кількість дрібних предметів з’являється відчуття того, що кімната захаращена. Всі речі найкраще упакувати в коробки і заховати їх під ліжком або поставивши на шафу, а щоб коробки не було видно їх можна прикрити широкою дошкою.

Краще буде виглядати інтер’єр, в якому не буде видно проводів і батарей. Наприклад, дроти можна задекорувати товстою мотузкою або стрічками, тут головне, щоб колірна гамма мотузки або стрічки підходила палітрі інтер’єру. Батарею можна прикрити спеціальним екраном, а потім пофарбувати його у відповідний колір.

Необхідно постійно експериментувати. Але перш за все, треба підтримувати ідеальну чистоту, а це значить щоденне прибирання – витирання пилу, миття підлоги і викидання сміття, розкладання всіх речей по своїх місцях, своєчасна зміна постільної білизни, чистий посуд і рушники у ванній.

У багатьох людей домашній затишок асоціюється з рослинами, адже вони прикрашають і оживляють обстановку, а також насичують простір киснем. Можна вибрати невибагливі кімнатні рослини. Також можна поставити акваріум з рибками.

Щоб оживити інтер’єр, можна повісити різні картини, постери, фотографії і тоді стіни не будуть виглядати голими.

Як правило, в кімнаті завжди є одна центральна люстра. Хороший спосіб перетворити обстановку – додати додаткові джерела світла. Краще, щоб лампи і торшери були на затискачах. Так з їх допомогою легше створювати настрій і світлові рішення. Якщо Ви встановите свій особливий світильник, кімната стане Вам ближчою і ріднішою.

Декоративні подушки – справжня знахідка. З їх допомогою на кріслах і диванах легко створювати єдині композиції для грамотного стильового доповнення інтер’єру. Тут можна використовувати різні кольори і форми. На стільцях і табуретах їх застосовують для пом’якшення. А в разі якщо прийшли друзі, завжди знайдеться місце на підлозі, де можна розміститися на подушках.

Пуфи також прекрасні додаткові джерела комфорту. Їх легко переміщати і створювати так затишну обстановку.

Грифельна дошка – прекрасний предмет для декору змінної квартири. Пристосувати її можна де завгодно: на стіні, холодильнику, на столі. Навіть старі непривабливі міжкімнатні двері легко реанімувати за допомогою грифельної дошки. Крім цього на ній зручно залишати список чергувань, послання один одному, якщо Ви живете удвох або втрьох.

Як вирішити проблему з особистим простором двом-трьом студентам в одній квартирі? Особливо коли в приміщенні немає міжкімнатних дверей. Мобільним і недорогим рішенням зонування простору стане розділова ширма. Зручніше використовувати варіант гармошки. Їх легко переміщати, складати і зберігати. За перегородкою простіше заховати ліжко і створити маленьку зону відпочинку. Також ширма знадобиться в тому випадку, коли немає шафи. За нею легше заховати речі і зробити міні-гардеробну.

Що ж, як Ви вже зрозуміли, то кожна людина намагається створити затишок в своєму будинку, навіть, якщо це знімне житло. Люди намагаються по можливості робити ремонт, оновлювати меблі, декорувати інтер’єр. Тому, впевнені, що запропоновані поради щодо створення затишку на змінній квартирі стануть Вам в нагоді. Перетворити можна абсолютно будь-яке житло, якщо є бажання і трохи творчого підходу.