Доходи українців різних професій в Інтернеті

Київ посідає перше місце серед міст України, які працюють на іноземних ринках. Але за рівнем доходу жителі Києва лідирують тільки в сфері e-commerce. Середній рівень доходу в цій сфері – $ 4920. Це дані платіжної системи Payoneer, якої часто користуються українські фрілансери.

З січня по червень продажу на міжнародних онлайн-майданчиках принесли жителям столиці $ 29 490. Але їх середня зарплата менша, ніж у фрілансерів інших міст. Середній заробіток за той же проміжок часу склав $ 7030, а це $ 1170 місяць.

У 2021 році значно зросли доходи киян в IT-компаніях – на 41%. У креаторів на соціальних платформах цей показник менше – тільки 35%.

Ріст онлайн-покеру

Під час пандемії багато українців зайнялися грою в покер. Він визнаний видом спорту, тому число любителів покеру тільки зростає. Всі покер-руми відзначили зростання трафіку в Україні. Це не дивно, адже наша країна славиться багатьма всесвітньо відомими гравцями.

pok_vdoma1

Приділяючи покеру достатню кількість часу, цілком реально зробити з нього заробіток. Для початку потрібно зареєструватися в перевіреному румі, наприклад, в ГГпокерок або в будь-якому іншому покер румі з високим рейтингом. При цьому не потрібно якихось особливих навичок гри. Тобто, в перспективі вони, звичайно, з’являться. Але щоб просто почати заробляти покером невеликі суми, достатньо створити акаунт і зробити депозит.

Статистика за різними професіями

Payoneer поділився списком професій, яким українці віддають перевагу в Інтернеті:

  • онлайн-продавці – $ 4 920;
  • стримери – $ 2 610;
  • IT-компанії – $ 1 370;
  • онлайн-покер – $ 1 170;
  • креатори на соціальних платформах – $ 520;
  • онлайн-освіта – $ 430.

Тож не дивно, що сфера продажів має найбільший грошовий оборот. А ось доходи стримеров значно зросли після 2020 року. Сидячи на карантині, українці могли приділяти набагато більше часу перегляду відеотрансляцій ігор. Крім того, кіберспорт отримав великий розвиток. Поки стадіони були закриті, ніщо не заважало професійним геймерам грати вдома, і заробляти на стримах і на змаганнях по топовим іграм.

pok_vdoma2

Навіть у 2021 році заробіток українців в Інтернеті продовжує рости. Але, як вже зазначалося вище, далеко не скрізь Київ на першому місці. Наприклад, в Дніпрі середній заробіток фрілансера склав $ 1460 на місяць. Таким чином, спостерігається приріст 24% в порівнянні з минулим роком. Одеські гравці в середньому заробляють $ 16 620 в місяць.

Якщо ви задумалися на заробіток в режимі on-line, не сумнівайтеся в перспективності цього напрямку. З огляду на поточну тенденцію, чим швидше ви знайдете свою нішу для заробітку в Інтернеті, тим швидше отримаєте стабільний дохід, не виходячи з дому.

Джерело: Poker-Experts

Автор: Анатолій Фелатов