Название сайта

Сушарка для білизни

10 грудня 2017 Цікаві поради
susharka1.jpg (38.38 Kb)

Як правило, випрану білизну сушать або на балконі, або на вулиці. Якщо перші два варіанти не завжди можуть бути здійснені- вам знадобиться сушарка.

Існує кілька видів сушарок для білизни. Відмінність полягає в розмірах, зручності користування і максимального навантаження.

susharka2.jpg (38.96 Kb)

Електричні сушарки

Такі сушарки безпечні: до них можна торкатися і не отримати при цьому опіків. Вони зручно розташовуються в будь-якому місці, їх можна включити в необхідний момент. До пристрою можна торкатися, оскільки температура поверхні - плюс шістдесят градусів.

. . .

napolna1.jpg (42.69 Kb)

Настінні сушарки

Для розвішування білизни витягується рейка з мотузками, тягнеться до гачків і закріплюється. Коли білизна висихає, все повертається у вихідне положення.

nastinna_susharka4.jpg (21.95 Kb)

Дивіться також: Меблі з дерев’яних піддонів своїми руками

Підлогові сушарки

Подібні вироби не потребують спеціальної установки. Їх можна відразу розміщувати. Матеріал, з якого виготовляються такі вироби, може бути різним.

yaku_vibrati1.jpg (31.2 Kb)

Сушарки на стелю

Такі вироби можуть витримати великі навантаження - до 20 кг мокрої білизни. Трубки опускаються на необхідний рівень і надійно закріплюються. При цьому білизна не заважає, оскільки піднімається під стелю.

potolochna1.jpg (33.82 Kb)

Яку сушарку обрати???

Якщо розглядати вибір з точки зору економічності, функціональності і комфорту використання, то стельові сушарки - відмінний вибір. Мають масу переваг, описаних вище.

yakuvibrati2.jpg (21.3 Kb)

Якщо ж підбирати більш конкретні моделі серед такого типу сушарок, то зупинити свій вибір краще на виробниках з Європи. Подібні вироби здатні прослужити довго і надійно.

. .

susharka5.jpg (35.47 Kb)

Роблячи вибір, слід орієнтуватися на поточні параметри, можливості та потреби, тоді результат порадує своєю актуальністю і комфортом при експлуатації.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация