Сушарка для білизни

susharka1

Як правило, випрану білизну сушать або на балконі, або на вулиці. Якщо перші два варіанти не завжди можуть бути здійснені- вам знадобиться сушарка.

Існує кілька видів сушарок для білизни. Відмінність полягає в розмірах, зручності користування і максимального навантаження.

susharka2

Електричні сушарки

Такі сушарки безпечні: до них можна торкатися і не отримати при цьому опіків. Вони зручно розташовуються в будь-якому місці, їх можна включити в необхідний момент. До пристрою можна торкатися, оскільки температура поверхні – плюс шістдесят градусів.

napolna1

Настінні сушарки

Для розвішування білизни витягується рейка з мотузками, тягнеться до гачків і закріплюється. Коли білизна висихає, все повертається у вихідне положення.

nastinna_susharka4

Дивіться також: Меблі з дерев’яних піддонів своїми руками

Підлогові сушарки

Подібні вироби не потребують спеціальної установки. Їх можна відразу розміщувати. Матеріал, з якого виготовляються такі вироби, може бути різним.

yaku_vibrati1

Сушарки на стелю

Такі вироби можуть витримати великі навантаження – до 20 кг мокрої білизни. Трубки опускаються на необхідний рівень і надійно закріплюються. При цьому білизна не заважає, оскільки піднімається під стелю.

potolochna1

Яку сушарку обрати???

Якщо розглядати вибір з точки зору економічності, функціональності і комфорту використання, то стельові сушарки – відмінний вибір. Мають масу переваг, описаних вище.

yakuvibrati2

Якщо ж підбирати більш конкретні моделі серед такого типу сушарок, то зупинити свій вибір краще на виробниках з Європи. Подібні вироби здатні прослужити довго і надійно.

. .

susharka5

Роблячи вибір, слід орієнтуватися на поточні параметри, можливості та потреби, тоді результат порадує своєю актуальністю і комфортом при експлуатації.