Як обрати змішувач для кухні

nadiin3

З роками будь-який кухонний змішувач виходить з ладу. Як показує практика, лагодити такий змішувач практично неможливо – піде багато грошей і часу. Набагато простіше і дешевше купити новий змішувач на ринку. Аби ви не помилились, ми розповімо, як правильно вибрати змішувач для кухні.

Вибираємо кухонний змішувач

Найбільш практичними вважають змішувачі з латунного сплаву, що не піддаються корозії. При установці даного змішувача краще викликати професійного сантехніка, який зробить все як треба.

odnorezhimni

Якщо потрібен більший комфортний змішувач для кухні, то краще вибирати змішувач, який можна відкривати навіть ліктем. Дані версії змішувачів були придумані в США.

dvorezhimni

Якщо бажаєте купити змішувач, що не пропускає ні краплі води, то краще обрати новомодний, але досить практичний керамічний змішувач. В них використовуються особливо міцні шайби з оксиду алюмінію, які обробляються ультразвуком. Можна бути впевненим, що при закритому стані з такого змішувача взагалі не буде протікати вода. Єдине, чого вони бояться – механічного сміття, від якого швидко виходять з ладу. Тому радимо не забути поставити фільтр грубої очистки .

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

nadiini
nadi12

Вибираючи змішувач, важливо дивитися на матеріал. Найнадійнішим вважається латунь.

kran1