Як позбутися цвілі в будинку

plisnyava16

Цвіль турбує багато людей. Її можна спостерігати найчастіше у ванній кімнаті і на кухні. Звичайно, нерідко вона з’являється і в інших кімнатах. Цвіль псує ваш інтер’єр, тому ми поговоримо про те, як від неї позбутися.

Причини появи пліснявих на стінах

Основна причина появи цвілі – це підвищена вологість повітря. Цвіль відмінно розвивається там, де завжди сиро, тому не дивно, якщо вона з’явилася, наприклад, у вас в душовій або санвузлі. Щоб цвіль з’явилася, вологість повітря повинна бути величезною – близько 95%.

Друга причина – недолік або відсутність вентиляції в приміщенні. Якщо вологи в будинку багато, то її потрібно видаляти, а найпростіший спосіб – це забезпечення хорошої вентиляції або провітрювання.

Цвіль взимку може з’являтися через переохолодження стін. З внутрішньої сторони стіни конденсується волога, що може привести до самої супротивної цвілі, яка виникне не так на стіні, а під шпалерами. Причиною може стати погана теплоізоляція.

plisnyava1

Шкода від цвілі

Вчені встановили, що цвіль може стати збудником багатьох захворювань. Ви можете про це навіть не здогадуватися, але це насправді так.
Цвіль може стати причиною виникнення ларингіту, пневмонії, сильних алергій, бронхіальних захворювань, астми, бронхіту, через неї може виникнути навіть стоматит і дерматит. У числі легких, але теж досить неприємних недуг можна назвати головні болі, нудоту, блювоту. Цвіль на перший погляд здається зовсім нестрашно, але, в кінцевому рахунку, надає величезної шкоди здоров’ю, повільно руйнуючи його.

Всі незахищені будівельні та оздоблювальні матеріали теж сильно страждають. Нещодавно зробили ремонт і поклеїли нові дорогі шпалери? Цвіль за лічені дні їх зіпсує і додасть вашому житлу жахливого виду. Цвіль виникає і на дерев’яних матеріалах, на цеглі, камені і бетоні. Вона проростає на них дрібними нитками, поступово руйнуючи структуру, тому та ж штукатурка або камені з часом почнуть руйнуватися і обсипатися.

shkoda_plisnyavi

Засоби від пліснявого нальоту на стінах

Сьогодні пропонують величезний вибір всіляких засобів від цвілі. Цвіль швидко поширюються, тому і засоби повинні бути досить сильнодіючими.

rozchini

Обробка стін від цвілі

Тепер можна переходити до процесу обробки стін і ділянок ураження. Якщо ви помітили цвіль, навіть під одним куточком шпалер, то доведеться знімати абсолютно всі шпалери в кімнаті, щоб оцінити збиток і обробити кожну стіну. На очищені ділянки стіни наноситься куплений засіб від цвілі. Після нанесення засобу, потрібно щіткою пройтися по кожному сантиметру стіни і ретельно все протерти. Після обробки можете трохи почекати. Тепер стіни можна промити теплою водою. Не поспішайте клеїти шпалери, якщо цвіль мала великі розміри, то процедуру потрібно повторити через декілька днів в такому ж порядку.

chistimo_szitkoyu

Ніколи не можна опускати руки, якщо боротьба з пліснявою ведеться не найбільш успішним чином. Пробуйте різні засоби обробки, відмовтеся від народних засобів при важких випадках, користуйтеся послугами професіоналів.