Название сайта

Правила декорування інтер'єру

golovnaintereru.jpg (98.69 Kb)

Декор - це справжня наука. Творча, та все ж... І займатись декором самостійно - іноді не просто. Для цього варто зрозуміти основи, а тоді вже братись за роботу. Існують певні правила декорування приміщень, дотримуючись яких можна отримати оригінальний і стильний інтер'єр. Тому дуже важливо правильно підібрати аксесуари. Аксесуарами можуть бути різні предмети, такі як вази, статуетки, диванні подушки, картини, світильники, домашній текстиль.

Правила декорування інтер'єру

Кольорове поєднання в інтер'єрі

Для створення цілісності інтер'єрного простору необхідно підбирати аксесуари в одній колірній гамі з іншими його елементами. Наприклад, колір штор може поєднуватися з кольором диванних подушок або оббивкою м'яких меблів і стільців. Також декоративні предмети можуть бути підібрані в тонах колірної гами шпалер. Можна вибрати кілька поєднань, наприклад перше - шпалери на стінах і килим на підлозі, друге - штори, подушки і картина на стіні.

kolorove.jpg (105.89 Kb)


Гармонійний баланс між предметами декору

Необхідно звертати увагу на те, як поєднуються предмети декору за розмірами, формами і стилю, а також на їх розташування в приміщенні. Радимо вам дотримуватися балансу між декоративними предметами та простором.

balans.jpg (199.59 Kb)

. . . . .

Малюнок в інтер'єрі

Малюнок на предметах декору повинен поєднуватися з малюнком інших елементів інтер'єру. Якщо стіни оформлені шпалерами з орнаментом, то його можуть повторювати, наприклад, диванні подушки або килимок.

malyunok.jpg (346.94 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация