Запрошуємо на виставку Design. Living Tendency!

vistavka_design_living

Вже 16 жовтня в Міжнародному виставковому центрі м. Києва розпочнеться головна інтер’єрна подія року – виставка новітніх трендів та тенденцій Design. Living Tendency. Виставка триватиме до 19 жовтня включно у 2 павільйонах МВЦ. На виставці можна буде побачити нові колекції меблів від українських та зарубіжних виробників, новинки комплектуючих та фурнітури, світла, декору, домашнього текстилю та декору вікна від більше ніж 300 брендів.

vistavka_design_living_-_2

Кожного року виставку відвідують близько 20 000 відвідувачів. Більше 80% із них- це вузькоспеціалізована аудиторія: архітектори, дизайнери, виробники, дистриб’ютори, власники та керівники салонів, магазинів, торгівельних центрів, ритейлери, міжнародні баєри, представники сектору готелів, кафе та ресторанів. Це не випадково – адже виставка Design. Living Tendency є найбільшою B2B-подією осіннього інтер’єрного сезону. Для професіоналів галузі на виставці щороку організовується понад 80 спеціальних заходів – тренінгів, семінарів, конференцій, форумів, лекторіїв та майстер-класів. І, звісно ж, основний акцент виставки – це меблеві тренди. «Ми позиціонуємо виставку DLT як майданчик новітніх інтер’єрних трендів та тенденцій. Однак саме меблі – це основний акцент їхнього прояву. Тому ми щороку приділяємо особливу увагу цій експозиції, щоб дизайнери і архітектори могли познайомитися із можливостями виробників, протестувати їх продукти, зробили для себе якісь відкриття, – розповідає директор виставки Design. Living Tendency Яна Чернявська. – Так, цього року на виставці буду представлені більше 40 меблевих компаній, що презентують більше 100 меблевих брендів».

vistavka_design_living_-_3

Звісно, крім професійної аудиторії, виставка буде цікава і пересічним відвідувачам, які цікавляться останніми трендами в оформленні інтер’єрів житлових та громадських просторів.

Що відвідати на виставці Design. Living Tendency?

  • Експозицію Design. Living Tendency – виставку меблів, світла та декору.
  • Експозицію MTKT Innovation – виставку фурнітури, обладнання, комплектуючих для виробництва меблів.
  • Експозицію Home Textile – простір домашнього текстилю та декору вікна.
  • Textile Trend Zone – зону демонстрації трендів стилю, матеріалів, кольорів, принтів та фактур текстилю сезону 2020/2021, лекторій.
  • Зону експортних пропозицій – зона, де будуть представлені пакети експортних зразків від українських виробників.
  • Театр сучасного дизайну – експозиція українського предметного дизайну, де будуть представлені не тільки вироби, але й шлях народження та кристалізації ідей їх створення, лекторій.
  • Дизайн-бар – місце зустрічі дизайн-ком’юніті, територія неформального професійного спілкування.
  • ІІ Всеукраїнський Текстильний Форум – 3-денний бізнес-форум для розвитку і навчання декораторів, дизайнерів та всіх причетних до текстильної галузі.
vistavka_design_living__-_4

Сайти виставки: www.dlt.kiev.ua, www.mtkt.kiev.ua

Дата проведення: 16 – 19 жовтня 2019.

Місце проведення: МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна»

Замовлення безкоштовних запрошень на сайті www.invitation.kiev.ua.