Цікаві ідеї паркану на дачі

cikpark

Дача або заміський будиночок часто знаходяться далеко від нудних багатоповерхівок. Для когось дача – це місце праці, де можна бути ближчим до природи, вирощувати власні овочі та фрукти. Для інших це місце відпочинку, до котрого не потрібно довго добиратись. Відвідати цей “міні-курорт” можна буквально будь якого дня. Втім, для яких би цілей вам не потрібен був дачний будинок – виглядати він має привабливо. А обличчя дачного будиночку – це його паркан.

cikpark2

Усі бажають, щоб їх будиночок виглядав привабливо. Саме у цьому важливу роль зіграють варіанти парканів і огорож, повз яких ніхто не пройде байдуже. Пропонуємо вам кілька оригінальних ідей.

cikpark3

Все частіше замість масивних цегляних і кам’яних парканів люди обирають дерев’яні паркани для дому. Саме дерево вважається тим матеріалом, який здатний не тільки гарантувати захист, а й виглядати при цьому надто привабливо.

cikpark15

Паркани з дерева можна вважати традиційним варіантом для нашого суспільства. Велика кількість деревини і її дешевизна дозволяють використовувати цей матеріал навіть не дуже заможним людям. А ось в західних країнах дерево, навпаки, вважається ознакою заможності та успішності власників ділянки. Такий паркан сьогодні – це не тільки статус, але і елегантність, екологічність і сучасність загального стильового рішення.

cikpark5

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Паркан на дачі – ідеї

cikpark6
cikpark8
cikpark9
cikpark10
cikpark11

cikpark12
cikpark14
cikpark16

cikpark18
cikpark89