Дитячий майданчик своїми руками

girka1

Діти несуть в собі потужний заряд енергії, тому дитячий майданчик – це незамінний атрибут будь-якої дачної ділянки. Якщо ви бажаєте приємного відпочинку не лише для себе, але й для дітей, тоді наша стаття саме для вас. Адже ми навчимо вас, як зробити дитячий майданчик своїми руками просто та не дорого.

gira3

На майданчику може бути встановлено абсолютно будь-яку кількість розважальних предметів. Все залежить від фінансових можливостей і побажань власників.


Додатково порадувати своїх дітей можна виконавши розваги власними руками. Як приклад – дитяча гірка. Абсолютно проста в спорудженні, а радувати буде довгі роки, якщо поставитися до процесу серйозно. Процес створення гірки і кінцевий результат послужить додатковим джерелом радості з мінімальними витратами. Дитяча гірка на дачі стане кращому розвагою дітей.

girka2

girka4

При будівництві гірки важливо пам’ятати, що потрібно використовувати екологічно чисту сировину, так як з ним буде безпосередньо контактувати дитина. Найкраще для таких розваг підійде дитяча гірка з дерева.

girka5
girka8

Встановлюйте міцні перила? незалежно від віку вашої дитини. Це в будь-якому випадку вбереже від небажаних травм і падінь. Також перила будуть виступати в якості підтримування рівноваги дитини.

girka6
girka10
girka9

girka11
girka12
girka14
girka15
girka18
girka16