Найкращі вироби для саду

korovaaa

У сучасних магазинах сьогодні продається безліч різних виробів для саду. Це можуть бути: фігурки казкових персонажів, ліхтарики та інші атрибути. Але навіщо витрачати свої гроші на ці товари. Адже сьогодні дуже просто змайструвати вироби для саду своїми руками.

Якщо на вашій дачній ділянці немає прекрасного містечка для відпочинку, то ви його можете спорудити своїми руками. Перш за все вам знадобиться велика покришка від трактора, яка стане міні-ставком. Покришку варто наповнити водою і запустити туди плаваючі іграшки.

raiskiikutochok

Досить красиво в оформленні саду виглядає клумба-спіраль. Подивіться на цікавий варіант оформлення клумби. В цьому випадку використовуються декоративні камені.

klumbaaaaaaaaaa

З дерев’яних опилків і полін можна змайструвати декоративні лавочки для саду.

lavaoriginana

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

На кожній садовій ділянці є пні, які можуть псувати зовнішній вигляд. Викорчовувати подібні пні не варто. Їх можна цікаво задекорувати. І ось вам один цікавий варіант. Такий дідусь прикрасить дачну ділянку і подарує всім гарний настрій.

dekoruemmooooopeeen

Скульптури з дерева вважаються дуже незвичайним, але в той же час красивим варіантом. Якщо на вашій ділянці завалялися старі поліна, то подивіться які оригінальні вироби з них можна зробити.

derevyannaaaskulptura

Старі бочки – це теж відмінна прикраса садової ділянки. Але щоб вони виглядали красиво, необхідно їх наповнити землею і посадити в них квіточки.

klumbaaabochkaaaa

Старі стільці можуть теж отримати друге життя. І викидати їх до речі не потрібно. Просто пофарбуйте їх в яскравий колір і вставте в них горщики з квітами.

vikoristovuemooostaristilci