Название сайта

Як загадують бажання в різних країнах світу

bazhannyagolovna.jpg (77.43 Kb)

Новорічна ніч - це чудесний час. За лічені хвилини до Нового року і у маленьких дітей, і у людей старшого віку серце завмирає в очікуванні довгоочікуваних подарунків. Кожному з нас хочеться повірити в те, що загадані бажання можуть збутися, якщо ми дуже-дуже цього захочемо.

В кожній країні бажання загадують по-різному. Давайте ж розглянемо, як загадують бажання в інших країнах світу.

Італійці

Італійці, в останню хвилину перед Новим роком намагаються з'їсти 12 ягід винограду. Виноград асоціюється у італійців з благополуччям, міцним здоров'ям і щасливою долею.

Шотландці

Шотландці живуть в досить прохолодних кліматичних умовах, тому обов'язковим новорічним символом є посиденьки біля вогнища. Посунутися ближче до каміна повинні всі члени сімейства. Крім того, важливо уявляти, як в жаркому полум'ї горять всі біди минулого року. З початком Нового року, старший чоловік в родині відкриває двері будинку або квартири, щоб вигнати з життя всі неприємності та впустити нові позитивні події.

Болгари

Болгари подарували світу неймовірно романтичну святкову традицію. З настанням Нового року в квартирах і будинках гасять світло, а потім на дотик намагаються відшукати і поцілувати свого коханого чи кохану. У разі, якщо за п'ять хвилин цей захід матиме успіх, то рік буде виключно вдалим, а всі бажання збудуться.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Бразильці

Новорічну ніч бразильці часто проводять на океанському узбережжі або біля річки. Вони загадують бажання опускаючи на воду кошики з фруктами, вінки з яскравих кольорів або оздоблені кораблики з палаючими свічками. Якщо це не потоне, то мрія стане реальністю.

Індійці

Індійці мають безліч цікавих звичаїв для кожного свята, і Новий рік - не виняток! Його святкують з особливим розмахом, щоб привернути до себе багатство і благополуччя. Перед настанням свята прийнято робити повітряних зміїв - саме їм довіряють найзаповітніші бажання, а потім відпускають, щоб паперові посланці донесли мрії силам Всесвіту.

bazhannya1.jpg (109.06 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация