Сарай для дачі своїми руками

sarai8

Поки житловий будинок буде тільки зводитися, він послужить місцем для зберігання всього необхідного інвентарю. А після завершення будівництва сарай стане місцем для зберігання дров та всього необхідного в господарстві.

sarai122

Найчастіше будівництвом сараю починається з освоєння ділянки, тому до цього часу необхідно вже мати детальний план-схему, на якому буде позначено розташування всіх запланованих будівель: житловий будинок, баня, альтанка, гараж , сарай і т.д.

Для економії місця, краще побудувати сарай, який буде поєднувати функції комори, туалету та душової. Таке рішення особливо виправдано на початковому етапі будівництва.

sarai11

Є кілька підходів для вибору місця для будівництва сараю, наприклад, поруч з кордоном ділянки, за будинком, щоб приховати сарай від сторонніх погляд. Інший варіант – розмістити сарай поблизу будинку, щоб не доводилося за кожною дрібницею бігати через всю ділянку. Дуже часто під сарай відводять місце, яке з різних причин найгірше підходить для посадки дерев або вирощування садових культур.

sarai10

Розглянемо кілька найпопулярніших варіантів сараїв для дачі.

sarai7
sarai6

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

sarai5
sarai4

. .

sarai3
sarai2

sarai