Название сайта

Тепло, комфортно й естетично: тепла підлога Veria на дачі

28 листопада 2018 Будівництво та ремонт
pidloga_na_dachi.png (477.46 Kb)

Дізнатися, як виглядають теплі підлоги Veria можна на сайті moyo.ua.

5 причин встановити підлогу з підігрівом в заміському будинку

Природно, підлоги з підігрівом Veria користуються популярністю у власників заміських будинків неспроста - їхнє використання дійсно можна назвати доцільним і цілком раціональним рішенням.

• По-перше, при необхідності економії простору (яка часто спостерігається на дачах) застосування величезних радіаторів або інших опалювальних приладів є недоцільним для комфорту мешканців. Технологія «тепла підлога», в свою чергу, практично не займає місця, тому залишається непомітною і жодним чином не впливає на свободу переміщення.

• По-друге, в залежності від особливостей конфігурації і монтажу існує 3 різновиди таких підлог: так звані шнури, мати та електричні килимки, оснащені системою підігріву. Кожна з цих різновидів може бути використана в заміському будинку.

• По-третє, брендові підлоги не впливають на інтер'єр всього будинку або кімнати, в якій вони встановлені. Обумовлений цей факт тим, що електрична тепла підлога в процесі монтажу «ховається» під традиційне підлогове покриття.

• По-четверте, на відміну від інших пристосувань для автономного обігріву дачного будинку, теплі підлоги не пересушують повітряну масу і рівномірно поширюють тепло по всій території приміщення, не залишаючи так званих сліпих зон та «прогалин».

• По-п'яте, продукція бренду Veria продається за доступною ціною. Виробник не встановлює нечувані націнки на свої розробки, оскільки відноситься до максимально клієнтоорієнтованим брендам.

Серед аргументів на користь теплої підлоги Veria обов'язково варто згадати і той факт, що вони можуть використовуватися в будь-який час року без будь-яких обмежень. Підлога з підігрівом на дачі - ідеальний варіант для сімей із маленькими дітьми, а також просто поціновувачів тепла та комфорту в усьому.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация