Геть сонливість або 7 способів збадьоритися

son1

Робочий графік зазвичай не питає, як у нас йдуть справи. Тому для тих днів, коли нестямно хочеться спати, але треба працювати, можуть знадобитися подібні рекомендації, завдяки їм самовідчуття сповниться бадьорістю.

 1. Дотримуйтесь режиму сну

  Дорослі людині треба спати мінімум сім годин кожну добу. Якщо регулярно не досипати, всі інші рекомендації втрачають свій сенс. Ідеальним було б лягати та вставати в один і той самий час. Не слід дрімати ввечері, незадовго до сну. І краще відправлятися спати, коли відчуваєте втому.

 2. Дихайте свіжим повітрям

  У офісних приміщеннях завжди спостерігається гострий дефіцит кисню. Тому слід частіше провітрювати приміщення, або періодично виходити на вулицю. Інакше ви досить швидко почнете відчувати у собі сонливість, погану концентрацію та зменшення працездатності.

 3. Пийте чисту воду
  son2

  Цю рекомендацію можна сьогодні побачити практично у всіх спеціалістів по здоровому харчуванню. Якщо нехтувати цим простим правилом, організм зневоднюється та уповільнюються процеси обміну речовин. Крім того, з водою людина отримує кисень. Це особливо важливо для працівників офісів.

 4. Рухайтесь
  son3

  Регулярні тренування у залі, пробіжки або танці забезпечують бадьорістю не лише у день тренувань, але й на майбутнє. Рух покращує циркуляцію крові, прискорює обмінні процеси надає приплив сил. Розім’ятися можна просто на робочому місці, наприклад, встати, підтягнутися, зробити нахили з боку в бік, пройтися з колегою коридором.

 5. Кава, чай чорний шоколад
  son4

  Традиційний метод збадьоритися у офісі – кава. Пару чашок рекомендують випивати в першій половині дня. Чорний та зелений чай також містять кофеїн, тому ними можна сміливо замінити каву. З’їжте разом з одним з напоїв трішки гіркого шоколаду, і гарний настрій не примусить себе чекати.

 6. Не пропускайте сніданок
  son5

  Сама перша їжа зранку визначає, як ми будемо відчувати себе весь день та скільки сил буде в запасі. Споживайте складні вуглеводи, наприклад, каші. Додайте до них горіхи, мед або ягоди. Не слід забувати й про вітамінні фрукти з їх корисною клітковиною.

 7. Змінюйте вид діяльності
  son6

  Монотонна робота та зосередженість на ній швидко призводить до втоми. Тому, намагайтесь переключатися, хоча б і ненадовго, на іншу справу. Звісно, короткий відпочинок через кожні півгодини поліпшить ваш стан, але це може бути просто якась інша важлива задача.