Особливості Біткоїну, які зробили його найпопулярнішим криптоактивом

frilans_2

Чи знаєте ви, що ціна навіть такої торгової пари, як WOO/USDT, частково буде залежати від вартості ВТС. Біткоін – основна криптовалюта, яка задає вартісні тенденції на усьому ринку цифрових активів.

Щоб зрозуміти, Біткоїни – що це таке, варто розглянути їх з позиції як природи, так і функціональних можливостей. У першому випадку, це криптовалюта, яка побудована на технології блокчейн. Використання бази даних дає можливість зберігати інформацію про скоєні транзакції у вигляді безперервного ланцюга блоків, які не можна редагувати, видаляти. Окрім цього, Біткоїни – це основна складова пірінгової електронної платіжної системи, яка використовує монети ВТС в якості одиниць обліку.

Особливості Біткоіну: що це таке з функціональної точки зору

Коін має ряд характерних особливостей, які зробили його ключовим гравцем ринку цифрових активів. Що відрізняє Bitcoin (BTC) від фіатної валюти та інших платіжних рішень:

  • Децентралізація. Представлена монета не контролюється жодною урядовою або фінансовою установою. Вона працює на основі технології блокчейн, де всі транзакції записуються та підтверджуються мережею користувачів. Відповідно, якщо вас цікавить, як виглядає Біткоїн, то це просто код. Він не підлягає коригуванню та видаленню.
  • Peer-to-peer. Пірингова однорангова модель передбачає взаємодію напряму між людьми, без необхідності підключення допоміжного сервісу для купівлі криптовалюти та проведення різних транзакцій.
  • Відкритий вихідний код. Кожен користувач може переглянути, перевірити програмний код та запропонувати варіанти його покращення, якщо ви виявили вразливості.
  • Недоступність до зворотних транзакцій. Після того як транзакція з ВТС на криптобіржі підтверджена, її неможливо скасувати або повернути. Це робить представлену криптовалюту оптимальною для міжнародних транзакцій.

Використання Біткоїну: для чого найкраще підходить актив?

Монета має декілька властивостей, які роблять її підходящою для різних ситуацій. Для чого оптимально використовувати крипту:

  • Збереження вартості.

Обмежене постачання та децентралізований характер роблять ВТС привабливим варіантом для тих, хто хоче захистити свої фінансові активи від інфляції або політичної нестабільності. Для цього достатньо зайти на будь-яку перевірену криптобіржу, наприклад WhiteBIT, та придбати ВТС.

  • Проведення міжнародних платежів.

Біткоїн використовується для швидких та недорогих міжнародних транзакцій, незалежно від того, де знаходиться відправник та одержувач.

  • Торгівля та інвестування.

Висока волатильність Біткоіна створює можливості для отримання прибутку через купівлю та продаж на основі коливань його вартості. Він також може бути включений до інвестиційного портфеля як диверсифікаційний актив.