Название сайта

Стрибаюча пральна машина

pralna_mashina_osnovna.jpg (36.8 Kb)

Кожна господиня намагається оптимізувати процес прання, тому до купівлі пральної машинки підходить відповідально. Але іноді щасливу власницю нової техніки чекає розчарування - пральна машина сильно стрибає при віджиманні. Якщо змиритися з цим, то з часом ситуація ще більше погіршиться. Що ж робити і які заходи вжити, якщо пральна машина стрибає при віджиманні? Причини стрибків можуть бути різні, але вібрація завжди свідчить про неполадки. Якщо не діяти, то навіть нова техніка може вийти з ладу назавжди. Тож, записуйте поради та використовуйте їх за необхідності.

Причини сильної вібрації під час віджиму

pralna_mashina_prichini.jpg (22.86 Kb)

Найчастіше вібрацію техніки, а саме, пральної машини провокують такі чинники:

  • Нерівна поверхня, на якій стоїть Ваша помічниця. Якщо підлога зроблена з дощок і прогинається, вібрація буде збільшуватися. Те ж саме стосується і інших видів нерівної поверхні. В першу чергу перевірте ніжки машинки. Іноді вони відкручуються, тому пральна машина стає нестійкою. Щоб вирішити проблему, необхідно кожну ніжку закріпити контргайкою;
  • Несправність амортизаторів. Вони застосовуються для того, щоб запобігти коливанню бака і виключити удари на корпус. Перевірити їх роботу легко: відкрийте дверцята машинки, потягніть їх на себе, а потім відпустіть. Якщо вони почнуть колихатися з боку в бік - їх необхідно поміняти. Можуть бути пошкоджені обкладки із пластику або інші частини, які відходять від бака. Якщо Ви хочете замінити їх самостійно, від'єднайте амортизатор, знявши його з кріплення. Після цього можна встановлювати нові деталі;
  • Проблема з противагами. Якщо розхиталися кріплення або противаги зіпсувалися, пральна машина стрибає. Ці блоки досить важкі і міцні, частіше виходить з ладу кріплення;
  • Зносилися підшипники. Вони можуть руйнуватися від підвищеної вологості. Машина почне видавати скрегіт, а потім з'явиться вібрація при віджиманні. В цьому випадку користуватися машинкою не можна - якщо підшипник «розлетиться», можуть постраждати і інші деталі. Самостійно змінювати його не рекомендується, якщо у Вас немає досвіду;
  • Ви забули зняти болти. Вони встановлені на всіх нових машинах. Це і є відповідь на питання: «Чому стрибає при віджиманні нова пральна машина?». Такі болти використовуються для того, щоб барабан був надійно зафіксований і не пошкодився під час перевезення. Коли Ви привезете техніку додому, обов'язково їх зніміть, незалежно від того, яка модель Вашої машинки. Закріплений барабан вібрує дуже сильно, що викликає знос вузлів;
  • Нерівномірно розподілена білизна в барабані. Спробуйте розкласти всі речі акуратно - якщо машинка перестала вібрувати, то причина була саме в цьому.

Це найчастіші проблеми, що викликають несправність. Пам'ятайте, що якщо пральна машина почала сильно стрибати при віджиманні, то вона може не тільки зламатися, а й завдати шкоди оточуючим предметам. Всі її вузли при стрибках піддаються сильному навантаженні. Поступово вона почне виходити з ладу, а ремонт може виявитися дорогим. Незалежно від того, чому Ваша пральна машина «танцює», в найважчих випадках реанімувати її не вдасться.

Чому ще стрибає пральна машина при віджиманні?

При виборі агрегату жінки не завжди помічають, що одна модель пральної машини може бути легшою від своєї «конкурентки». І вже при першому пранні господиня бачить, що техніка почала скакати, стоячи навіть на гумовому килимку. В цьому випадку потрібно пральну машину закріпити. А в цьому Вам допоможе гумовий клей.

Перевірте ніжки пральної машиниі встановіть їх рівно, використовуючи спеціальний інструмент. Змастіть ту поверхню, яка прилягає до підлоги, клеєм. Можна використовувати тільки гумовий клей. Не чіпайте машинку 24 години і тільки тоді, коли час мине, можете приступати до прання.

Якщо Ви добре нанесете клей і почекаєте, поки він повністю висохне, навіть при сильній вібрації Ваша помічниця НЕ буде скакати по всій підлозі ванної кімнати.

Дивіться також: Сніжинка своїми руками

Що робити, якщо пральна машина стрибає: корисні поради

pralna_mashina_poradi.jpg (32.92 Kb)

Перш ніж викликати майстра, спробуйте визначити причину стрибків самостійно. В першу чергу огляньте підлогу, на якій стоїть Ваша пральна машина. Вона повинна бути рівною, жорсткою, монолітною. Якщо ж підлога на якій стоїть Ваша помічниця з дощок, зверху можна покласти тверду основу.

Перевірте рівень ніжок. Під час користування вони можуть відкручуватися, тому порушується стійкість. Кожну ніжку необхідно оглянути окремо, потім відрегулювати і закріпити за допомогою контргайок.

Якщо на перших двох етапах Ви проблем не виявили, приділіть увагу амортизаторам. Згодом вони зношуються і виходять з ладу. Щоб їх оглянути, потрібно відкріпити задню або передню стінку. Від'єднайте кріплення і перевірте його «хід» - якщо він відрізняється легкістю, то з'являється вібрація. Щоб виправити ситуацію, поміняйте амортизатор.

Противаги виготовляють із пластику або бетону, а фіксуються вони за допомогою болтів. Бетонні деталі частіше доставляють незручності - вони в ході експлуатації кришаться, на них з'являються тріщини. Якщо розхиталися болти, то необхідно посилити кріплення.

Господині перед покупкою замислюються над тим, яка пральна машина не стрибає і не вібрує при віджиманні. Потрібно розуміти, що будь-яка техніка вимагає дбайливого ставлення та належного догляду.

Щоб машинка прослужила Вам довгі роки, необхідно правильно завантажувати білизну. Якщо створюється дисбаланс, то агрегат буде підстрибувати. Не завантажуйте речі цільною грудкою і не перевищуйте вказану вага - цього робити категорично не можна. До того ж, так якість прання буде набагато нижчою.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация