Татуювання для закоханих

tatuyuvannya

Сучасні пари закоханих, які вважають спільні відносини серйозними і нерозривними, часто роблять спільні татуювання. Нанесення на шкіру можуть бути різні і нести певні, закодовані значення. Зображення бувають публічні або приховані від чужих очей. Вирішивши узаконити свою любов татуюванням, пам’ятайте, що воно назавжди. А в житті бувають переломні моменти. Почуття не вічні, тому перед походом в тату-салон обдумайте Ваше рішення тверезо і по-дорослому.

Татуювання для закоханих пар

tatuyuvannya1

Малюнки на різних частинах тіла несуть індивідуальний характер, зміст, настрій та почуття людей. Перед вибором, ознайомтеся детально з характеристикою татуювання, яке Ви збираєтеся носити на своє тіло. Адже життя змінюється, а малюнок залишиться назавжди.

Розглянемо варіанти спільних тату для закоханої, люблячої пари:

 • тварини;
 • рослини і квіти;
 • птиці;
 • написи;
 • символіка.

ТВАРИНИ

tvarini

Кішки – символ хоробрості, свободи, любові, влади, ніжності, але в той же час обману.

tatuyuvannya_koti

Вважається, що люди, які зробили татуювання у вигляді кішки, переймають частину цих якостей на себе. Тату для пар: котячі лапки, кішечки, що обіймаються або тварини, що йдуть назустріч один одному.

Вовки – підійдуть парам з міцним характером, люблячим перемагати.

tatuyuvannya_vovki

А ще ця тварина символізує вірність.

Рослини і квіти

Айстра – краса, смиренність, любов, скромність;

astra_tatu

Кленовий лист – емблема закоханих;

klenovii_list

Нарцис – закохана пара або щасливий шлюб;

narcis

Орхідея – розкіш, краса, любов;

orhideya

Червона троянда – пристрасть, радість, бажання, завершеність.

troyandi

Птахи

Ластівка – молодість, надія, любов, удача, свобода;

lastivka

Голуб – мир, любов, вірність, секс;

golubi

Павич – різноманітність, слава, любов, довге життя.

pavich

Написи – найпопулярніші татуювання серед закоханих пар

napisi

В написах українською, англійською, латинською та іншими мовами, людина розкриває свою сутність, показує внутрішні бажання, внутрішній світ, стиль життя. Пари, які роблять татуювання у вигляді написів, найчастіше наколюють одне слово, словосполучення або ж цілі речення. Іноді пари розділяють речення на шматочки, які потім можна з’єднати дотиком певних частин тіла одна до одної.

tatu_napisi

Для Вас приклади тату-написів для пари закоханих українською мовою: я люблю його – я люблю її; ми одне ціле; ти в моєму серці; ти сенс мого життя; вона любить мене – а я люблю її.

Деякі люди наколюють тату-написи в віршах або в вигляді зізнань.

Для шифровки значення від оточуючих, написи наносять на латині або китайськими ієрогліфами. Вибирають відповідну товщину лінії і шрифт. Але перед наколюванням треба підібрати вдалу фразу, ознайомившись з точним її перекладом.

Дивіться також: Сніжинка своїми руками

Символіка

tatu_simvoli

Символи для татуювання вибираються за змістом. Закоханим підійдуть: серця, знак нескінченності, зірки. Також сонце і місяць, кардіограма, імена, дата зустрічі, пазли.

Для зображення вибирають приховані значення. Наприклад, малюнок, що символізує спільне захоплення або хобі. Такі тату підходять для сімейної пари.

Місця для татуювання

tatu1

Для нанесення парних тату використовують різні частини тіла. Однакові тату або символи, що доповнюють одне одного малюють на безіменних пальцях. Тут же роблять кільця і наколюють імена коханих українською, англійською або латинською мовою.

На зап’ясті можна зробити татуювання у вигляді віршів, молитви, пісні, освідчення і все, що читається тільки при з’єднанні рук.

Кошенят, що грають з клубком, двох янголят, що тримаються за руки, половинки серця наносять на ноги. На боки і груди рекомендується розташувати ключ і замок, чайний пакетик і чашечку, два магніти, частинки пазлів, два трикутника – зафарбований і порожній. Штепсель і розетку, кота і кішечку або ж все, що може бути в парі, також малюють в цих місцях.

Корисні поради:

 • не робіть татуювання в досить ранньому віці;
 • не йдіть до майстра, не знаючи, чого бажаєте і не знаючи досвіду його роботи;
 • не робіть тату під вибухом емоцій, обміркуйте все кілька разів, зважте плюси і мінуси;
 • приготуйте ескіз, як приклад бажаного зображення;
 • не наколюйте імена, люди розлучаються, а ім’я звести важко;
 • тату для закоханої пари на зап’ясті – хвороблива процедура;
 • тимчасове тату легко звести, а постійне залишиться на все життя.

Ну ось і все. Перед тим, як робити татуювання подумайте добре, чи треба Вам це взагалі. Сьогодні захотілося сердечко, завтра зайчика – не перетворюйте власне тіло в полотно для малювання. Особливо це стосується дівчат. Красива жінка у вишуканій сукні, на підборах з черепом на плечі – це жахливо. Та й в старості виглядає досить непривабливо.