Все про шпалери, що світяться

shpaleri

Зараз в магазинах є величезна кількість різноманітних оздоблювальних матеріалів. Вони виглядають, як справжні витвори мистецтва, що стильно і ефектно допоможуть оформити будь-яке приміщення. Більшість людей, роблячи ремонт у своїй квартирі, прагнуть знайти щось цікаве і незвичайне. Особливо це стосується дитячої кімнати. Адже дитина любить все нове і яскраве. Саме таким чудовим варіантом дизайну є шпалери, що світяться. Про них і поговоримо.

Новинка в оформленні інтер’єру

shpaleri1

Багато хто, досі не знає в чому вся суть таких шпалер. Сяючі або флуоресцентні стіни – це спеціальне покриття деяких елементів зображень на малюнках.

Коли вони підсвічуються лампочками «чорного кольору», то стають об’ємними. Цим же способом досягається, так званий, 3D-ефект. Це все через властивості особливого складу нанесених фарб.

Спеціальна флуоресцентна лампа для таких шпалер обов’язкова, денне світло абсолютно ніякого ефекту не дасть. Але для того, щоб вони проявили свою картинку в повній мірі і найбільш якісно, ​​таке освітлення потрібно встановлювати під стелею, недалеко від кутів кімнати.

У темряві таке видовище перетворює стіни і стелю кімнати, робить їх «живими», а днем ​​- це просто красиві стіни з яскравими малюнками та аплікаціями.

Не варто турбуватися про безпеку флуоресцентного покриття. При виготовленні цього виду покриття використовують екологічно безпечні фарби. До їх складу входить спеціальний порошок мінерального походження. А це означає, що з таким покриттям можна розробити оригінальний дизайн дитячої кімнати і нічого не зашкодить Вашому малюку.

Картини на стінах, з елементами, що світяться, виробляють м’яке світло в темний час і дають відчуття комфорту, спокою і затишку.

Є два види виготовлення шпалер, що світяться:

З люмінофорною фарбою. До складу такої фарби входить фосфор, який накопичує світлову енергію вдень, а по ночах виробляє приглушене світло. Виробники гарантують, що ця фарба повністю безпечна для здоров’я людини. Як правило, колір візерунків і малюнків, які покриті люмінофорною фарбою, розміщені в основному в блакитній, помаранчевій, зеленій і жовтій гамі кольорів.

Сяючі шпалери на стелі виглядають вельми незвично і дуже красиво. Світло від них ненав’язливе, але його досить для того, щоб затишно провести романтичний вечір або приємно відпочити зі своєю родиною.

Є спосіб як створити їх самостійно! Потрібна лише спеціальна фарба, ескізи малюнків і Ваша фантазія.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

З флуоресцентною фарбою. Цей тип з ефектом світіння – просто витвір мистецтва. З допомогою таких шпалер можна створити в дитячій кімнаті красивий чарівний світ. Всі точності і подробиці створення такого покриття, що світиться, виробники поки не розголошують. Але відомо, що для створення малюнків використовують спеціально створені полімери. Вдень вони радують око чіткими, яскравими зображеннями, а вночі світяться.

Види шпалер, що світяться

shpaleri2

Рулонні. На таких шпалерах нанесені малюнки або візерунки, які відбивають світло. Найкраще такими шпалерами, що світяться, обклеїти частину кімнати – одну зі стін або стелю. Сяючі рулонні шпалери якнайкращепідійдуть для дитячої, спальні або вітальні.

Жанрові. На такі полотна наносяться картини, які потім на стінах і на стелі створюють один повний сюжет. Саме на них застосовують двофарбову технологію. Вони виглядають дуже яскраво і просто чудово. Використовують їх найчастіше у ванній кімнаті для створення ефекту підводного світу під час купання. Або ж в окремих місцях на стелі в спальних кімнатах для створення ефекту зіркового неба.

Панорамні. Цей вид шпалер, що світяться, по-справжньому красиво і ефектно виглядають в великих залах, там зображення буде глибше і яскравіше. Якщо Ви хочете використовувати їх в маленькому приміщенні, то краще зайняти ними частину стіни або стелі.

Флуоресцентні вироби можуть як урізноманітнити інтер’єр, так і все зіпсувати. Потрібно дотримуватися кількох простих правил:

Використання елементів, що світяться, буде незайвим в молодіжних закладах: нічні клуби і кафе. Ще можна наклеїти флуоресцентні покриття в офісах. Це урізноманітнює зовнішній вигляд робочого приміщення і буде виглядати по-різному в різні часи доби, що безсумнівно позитивно вплине на продуктивність роботи співробітників.

Вибираючи покриття стін для будинку, потрібно підбирати такі картинки, які не будуть набридати швидко і дратувати Вас. Для перевірки закріпіть їх спочатку просто без клею. Асортимент картинок дуже великий: зображення знаменитостей, пейзажі, натюрморти, абстрактні, футуристичні, казкові персонажі.

Не вибирайте великі картини для тісних, невеликих кімнат. Сама картина не розкриє свою повноцінну красу, а освітлення, що від неї з’явиться, може занадто дратувати очі і додати відчуття втоми.

До всіх інших достоїнств можна віднести ще їх практичність. Такі шпалери не бояться вологи і води, це означає, що їх можна очистити за допомогою спеціальних миючих засобів, вони мають пиловідштовхуючі властивості. Крім цього вони не бояться вогню і механічних впливів.

Як правильно поклеїти шпалери, що світяться?

shpaleri3

Це зробити дуже просто, тому що вони кріпляться за тією ж схемою, що і звичайні шпалери. Для правильної поклейки таких шпалер, перед початком роботи, обов’язково потрібно вирівняти стіни і перевірити їх гладкість.

Після цього наноситься клей прямо на стіну, тому що чекати доки він просочить шпалери не потрібно. Шпалерний клей можна взяти такий же, як і для звичайних шпалер.

Ваша дитина буде в захваті від шпалер, що світяться, з зірками, із зображенням улюблених казкових героїв. Хлопчики полюблять картинки з Суперменом, для дівчаток краще вибрати Попелюшку або Принцесу.

Отож, така прикраса, як шпалери, що світяться, буде прекрасно виглядати в будь-якій кімнаті Вашого будинку, створюючи затишок та радуючи гостей і близьких.