Як обрати офісне крісло для керівника

krislo1

На крісло керівника звертають більше уваги, ніж навіть на робочий стіл і організацію порядку на ньому. Адже крісло керівника обумовлює його статус, його становище і значимість. У зв’язку з тим, до вибору крісла варто підходити більш відповідально.

stulo

Якщо говорити умовно, то всі типи крісел для керівників діляться на два найпоширеніші види: класичний і сучасний. Для класичних крісел характерні: традиційні форми і стиль, дерев’яні елементи, оббивка з натуральної шкіри. Для сучасних крісел характерні підкреслення конструкцій і механізмів, хромований метал, вишукані тканини, штучні матеріали високої якості. Більшість керівників віддає перевагу шкіряним кріслам. Шкіряне крісло практичніше, зручніше, виглядає солідно і привабливо, і досить просте в догляді.

stulo_ofisne

Для крісла керівника варто зосередити увагу на такому матеріалі в оббивці як велюр. Ця тканина має високі показники якості, вона екологічно чиста і дихаюча. Велюр не вигоряє на сонці, не стирається і легко чиститься.


Як обрати офісне крісло для керівника

Основним параметром при виборі крісла має бути зручність. Крісло обов’язково повинно підтримувати спину. Крісло має підходити під загальний інтер’єр меблів. Колір крісла повинен бути не помітним, краще всього чорним або темно-коричневим.

Все більшим попитом починають користуватися крісла для керівників, з ортопедичними системами і механізмами. Такі крісла розроблені спеціально для тих, хто практично весь свій час проводить сидячи. Спеціальні системи регулювання крісла, і матеріали – все для того що б якомога більше знизити вплив сидячого способу роботи на спину і хребет. Керівники чоловічої статі найчастіше віддають перевагу великим шкіряним кріслам. Жінки віддають перевагу невеликим, витонченим кріслам.

ofisne2

Вибрати презентабельне і надійне крісло для вашого керівника не складе труднощів. Зараз виробники пропонують крісла, де навіть моделі економ-класу не поступаються по комфорту і зовнішнім виглядом дорогим кріслам з натуральних матеріалів.

stula3

При виборі крісла не варто забувати, що дорогі офісні меблі в кабінеті вашого начальника – це ще не всі гарантії успіхів перед клієнтами і партнерами. Чимале значення також має раціональне використання простору кабінету і правильне дизайнерське рішення по інтер’єру.