Як увійти в робочий ритм після свят

vhodimo

Після тривалих свят досить важко швидко увійти в робочий ритм: організм розслабляється, налаштовується на відпочинок і відверто чинить опір поверненню в режим трудових буднів. Є чимало психологічних і дієтологічних прийомів, які допомагають впоратися з цим станом. Пропонуємо вам ознайомитися з деякими з них.

vhh3

Перегляньте своє оточення і постарайтеся прибрати з інтер’єру чорно-білі елементи. Крім того, добре б замінити аксесуари синього і блакитного кольору на жовті або помаранчеві.

Ще один психологічно-інтер’єрний прийом – додати смужки. Зрозуміло, робити ремонт з такої нагоди ніхто не буде. Однак рішення є. Подивіться, чи немає у вас, наприклад, яскравих смугастих серветок або підставок під гаряче.

dobaviti_poloski

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Також вам знадобляться запаси, зібрані на дачі влітку і восени. Приготуйте собі тонізуючий чай і пийте його протягом першого робочого тижня. Візьміть жменю плодів шипшини, по ложці календули, звіробою, вашого звичного чаю і залийте цю суміш водою. Настоюйте 2 години і пийте потроху протягом дня, додавши трохи меду.

chaiok

Ці способи гарантовано допоможуть влитися в робочі будні, додадуть необхідної енергії, якої нам так не вистачає після свят.