Акваріум в інтер’єрі квартири (Відео)

akv9_golovna

Акваріум – це красиве доповнення інтер’єру квартири. Рибки добре впливають на нервову систему людини, а водойма за склом підвищує вологість повітря в кімнаті. За допомогою акваріума можна зробити яскравий акцент в інтер’єрі, скорегувати недоліки приміщення.

kvarium1

Акваріум в інтер’єрі вашої квартири є куточком живої природи. Сучасні акваріуми вражають своєю різноманітністю форм. І хоча найбільш популярними, як і раніше, є прямокутні акваріуми.

kvarium2

Підходити до питання встановлення акваріума в будинку потрібно творчо, і тоді ви отримаєте масу цікавих і функціональних ідей для інтер’єру. Акваріум повинен виглядати не як звичайний ящик для зберігання рибок, а як оригінальний предмет з привабливим дизайном.

kvarium3

. . . . . . .

Але не можна забувати і про мешканців водного світу. Рибок потрібно регулярно годувати, а також очищати воду і збагачувати киснем.

kvarium5

Штучний акваріум в інтер’єрі є живою прикрасою і створює особливу атмосферу в домі. Його можна встановити в будь-якій кімнаті – вітальні, кухні і навіть спальні. Де б ви не поставили домашній акваріум, він завжди буде створювати вражаючу обстановку і радувати вас позитивними емоціями!

kvarium6