Місце над ліжком в спальні

golovnamuscenad1

Мабуть, найпоширеніший варіант розташування ліжка в спальні, коли узголів’я знаходиться біля стіни. Це допомагає економити місце в спальні, та й психологи стверджують, що таке розташування ліжка сприятливо впливає на відпочинок, так як людина відчуває себе спокійно, знаючи, що під час сну ніхто не може перебувати за його спиною. Однак при подібному розташуванні ліжка може виникнути питання, яким чином оформити стіну над ліжком.

nadlizh12

Типовим і найпопулярнішим місцем розташування картини в будь-якій спальні є узголів’я ліжка. Присутність картини на стіні над ліжком робить приміщення більш затишним. Для того щоб прибрати зі спальні відчуття порожнечі над ліжком можна повісити одну досить велику картину або зробити невеликий колаж з декількох маленьких картин. Слід врахувати, що розмір картини необхідно вибирати виходячи з параметрів ширини ліжка – чим ліжко ширше, тим більша повинна бути картина.


Фотошпалери – ще один популярний варіант оформлення стіни над ліжком в спальні. Подібний варіант декору стіни над ліжком є більш дорогим, ніж попередній, особливо в тому випадку, коли фотошпалерами планується заклеїти всю поверхню стіни. До переваг фотошпалер можна віднести те, що їх роблять на замовлення з будь-якого вподобаного зображення або картинки, практично без стиків. Сучасні фотошпалери виконані з довговічних матеріалів.

nadlizh1

Як оформити стіну над ліжком

nadlizh1g
muscenad190
muscenad18

muscenad1uviam
muscenad15

muscenad1iafp
muscenad1