Речі, які притягують багатство в будинок

bagatstvo

Відразу нагадаємо Вам про те, що будь-які поради (і прикмети) працюють лише в тому випадку, якщо Ви самі прикладаєте хоч якісь зусилля та вірите в те, що робите. Наприклад, якщо Ви мрієте про нову квартиру, але при цьому навіть не маєте постійного заробітку і не робите нічого задля цього, то ніякі талісмани Вам не допоможуть. Логічно, правда ж? Ну, а для тих, хто хоче посилити позитивну енергію в своєму будинку, щоб в ньому оселилися удача і багатство, ми склали список речей, на які слід звернути увагу. Тож, для Вас перелік речей, які допоможуть притягнути багатство в будинок.

Апельсинове дерево

apelsinove_derevo

Не дарма китайці так люблять апельсинове дерево. Адже саме воно вважається символом родючості і процвітання, а його плоди асоціюються з золотом. Тому, якщо Ви хочете розбагатіти, обов’язково купіть собі кілька апельсинових дерев і стежте, щоб вони не зів’яли. Обов’язково наглядайте за рослинами належним чином. До речі, аромат, який виділяють ці рослини, піднімає настрій, позбавляє від депресії і допомагає приймати правильні рішення.

Грошове дерево

groshove_dereve_dlya_bagatstva

Напевно, багато хто з Вас бачили цю рослину, листя якої нагадують саме монетки. Вважається, що саме грошове дерево і заміокулькас (доларове дерево) здатні прикликати та направити грошові потоки в Вашу квартиру. Єдине, варто пам’ятати, що ці рослини хоч і невибагливі, проте доглядати за ними потрібно правильно. А перед тим як зустрічати благополуччя, яке, згідно з вченням фен-шуй, не омине Вас, рослини необхідно правильно сформувати та розмістити.

Фінікова пальма і верба

finikova_palma

Вважається, що фінікова пальма і верба захищають будинок, позбавляють від негативу і переживань, а також залучають благополуччя і успіх. При цьому, щоб фінікова пальма “працювала” як треба, її необхідно виростити самостійно (з кісточки), а не купувати вже готову.

Що стосується верби, то не варто тягнути в квартиру цілий оберемок, досить буде трьох гілочок. Їх необхідно поставити у вазу і прибрати в кут кімнати. І тоді цілий рік Ви не будете знати печалі. Найкращим варіантом будуть гілочки верби, які освячуються в церкві на Вербну неділю.

Гаманець для монет

gamanec_dlya_monet

Якщо у Вас до сих пір копійки розкидані по всьому будинку, тоді пора це негайно міняти. Просто купіть зручний гаманець або як варіант скарбничку, але неодмінно червоного кольору! Згідно зі східним вченням, до грошей потрібно ставитися дбайливо і зберігати окремо купюри і копійки. І тоді, повірте, незабаром у Вас примножаться накопичення та достаток, і з’явиться можливість придбати нову сумку, похвалитися модним гаджетом або відправитися в омріяну подорож.

Фігурка жаби з монетою

groshova_zhaba

Фігурку жаби, яка сидить на перлині і тримає в роті монетку, сьогодні можна знайти практично в будь-якому магазині. І це не дивно! Адже вона є основним символом багатства по фен-шуй. Статуетка може бути зроблена з будь-якого матеріалу, головне – вибрати ту, що сподобалася Вам з першого погляду, і розмістити її на самому видному місці в будинку.

Килим на підлозі

chervonii_kilim

Він, до речі, теж повинен бути червоного кольору, як і гаманець. Саме цей відтінок асоціюється з розкішшю і багатством, так чому б і Вам не долучитися до успішних людей і не постелити на підлозі у вітальній кімнаті відповідний килим. І ногам тепло, і відповідну енергію вдасться заманити.

Пісочний годинник

pisochnii_godinnik

Дивно, але саме ці годинники, які наповнені природним, але ні в якому разі не пофарбованим піском, здатні залучити в будинок щастя і успіх. Якщо, наприклад, Ви не можете знайти вихід зі складної ситуації, тоді досить сконцентрувати увагу на годиннику і Ви отримаєте відповідь. Такі годинники стануть своєрідним хранителем часу і не дадуть Вам даремно витрачати дорогоцінні хвилини. Таким чином Ви зможете більше встигати і, відповідно, просунетеся по службі.


Бурштин

burshtin

Цей камінь уособлює собою сонце, яке здатне прояснити все у Вашому житті, привести думки в порядок, заспокоїти нерви і позбавити від різних труднощів і проблем. Бурштин можна розмістити, наприклад, на столі поруч з комп’ютером, щоб на нього потрапляло розсіяне світло.

Акваріум з рибками

akvarium

Тільки потрібно вибирати золотих рибок, адже саме цей колір асоціюється з багатством і успіхом. При цьому, згідно з вченням фен-шуй, число рибок в акваріумі повинне бути кратне 9. Чому саме ця цифра? Вважається, що вона символізує гармонію між небом і землею, а також притягує щасливі моменти та події.

Ось такі предмети в інтер’єрі здатні притягнути багатство та достаток у Ваш будинок. Не обов’язково мати усі ці речі в Вашому домі, варто розмістити лише декілька, але ті, які Вам до смаку.