Название сайта

Модульні картини в інтер’єрі будинку

18 жовтня 2017 Дизайн інтер'єру

mod6zamina.jpg (.32 Kb)

Для того щоб створити модульну картину, фахівці ділять малюнок на фрагменти. Кожен з них наноситься на полотно, а потім натягується на спеціальний підрамник. Певних стандартів створення модульних картин не існує, адже полотно можна натягувати по горизонталі, вертикалі, діагоналі, а також ділити його на складні геометричні фігури.

Зазвичай головними формами фрагментів є квадрат або прямокутник. За рахунок сучасних модульних картин в інтер'єрі з'являється родзинка. Дизайн стає ексклюзивним, що відповідає характеру господаря.

mod21.jpg (261.43 Kb)

Схеми розташування модульних картин

1.Стандартне - модулі розташовані однин біля одного, на одному рівні.

2.Сходове - кожен наступний фрагмент вивішується із зсувом щодо попереднього, причому зсув виконується в різних напрямках - вправо і вліво, вниз і вгору.

3.Діагональне - модулі розташовуються по прямій лінії.

4.Геометричне - окремі фрагменти групуються в овал, квадрат, багатокутник.

mod18.jpg (232.62 Kb)

. . . . .

У вітальні модульні картини можуть служити декорацією для певних зон. Біля каміна картина буде залучати гостей до домашнього тепла. Якщо ви хочете зробити своє приміщення максимально гостинним, то потрібно розвісити модульні картини над диваном. Ще можна доповнити композицію іншими елементами декору - свічками, вазами і так далі.

mod23.jpg (72.66 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация