Название сайта

Як позбутися від плям на матраці

18 жовтня 2017 Цікаві поради

matras2.jpg (176.3 Kb)

Що ж робити, якщо матрац в будинку став непридатним для використання? Не потрібно поспішати нести матрац в хімчистку. Плями на матраці можна вивести своїми руками в домашніх умовах.

Для того щоб матрац прослужив довго, необхідно постійно стежити за ним. Якщо поверхні в квартирі прибираються часто, то матраци не так часто. Щоб в матраці не з'являвся клоп постільний та інші комахи, їх потрібно чистити регулярно.

. . . .

matras1.jpg (450.94 Kb)

Звичайно ж, сьогодні немає проблем здати матрац в хімчистку. Однак там доведеться витратити багато коштів. Найкраще самостійно провести чистку матраца, використовуючи підручні засоби.


Як позбутися від плям на матраці

1.Щоб видалити пролиту рідину, необхідно промокати матрац серветкою. Тільки так можна запобігти моментальному просочуванню рідини в глибокі шари матраца.

2.Жир на матраці відмінно виводиться спиртом. Потрібно просочити матрац спиртом за допомогою тампона, а потім дати йому висохнути.

3.Губна помада виводиться спиртом.

4.Лак для нігтів - ацетоном.

5.Дуже часто матрац може вбирати вологу, через що починається гниття. Подолати це допоможе вапняний розчин.

6.Для любителів покурити в ліжку заявляємо, що вивести сигаретний запах практично неможливо.

matras3.jpg (177.68 Kb)

Не потрібно палити, пити, їсти в ліжку. Обов'язково використовуйте чохли, які допоможуть захистити ваш матрац.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация