Романтика в інтер’єрі

den_valentina_dizain

День Святого Валентина – напевно найромантичніший день в році. Тому, в цей день хочеться, щоб все навколо було налаштоване на романтичний лад, в тому числі і атмосфера в домі. Тож, створюємо в інтер’єрі романтику!

Романтизм – це досить вільний стиль, у творчості на цю тему немає певних визначених рамок. Головне – це створення такої атмосфери і гармонії, яка подобається двом закоханим. Тобто, вибір ідей саме за Вами. Все перетворення інтер’єру можна зробити просто і швидко, без радикальних змін, за рахунок правильно розподілених акцентів та відповідних аксесуарів.

Навіть якщо Ваш інтер’єр оформлений абсолютно не в романтичному стилі, Ви можете зробити його таким за декілька годин і всього лише на один день, скориставшись наступними порадами.

den_valentina_dizain3

Додайте романтики своїм вікнам. Потрібно лише повісити однотонні штори, а поверх варто прикрасити ажурним тюлем. Як так? Зазвичай тюль вішають ближче до вікна, ну а Ви зробіть навпаки – і у Вас вийде стильне, двошарове оформлення вікна. Тюль на тлі тонкої однотонної тканини виглядає розкішно та романтично.

Такий же прийом з тюлем можна проробити і зі скатертиною. Можно навіть не використовувати однотонну скатерку, а просто накинути тюль прямо на стіл, зібравши в складки по кутках, і закріпити красивими зажимами.

Якщо ж у Вас є невеликий круглий столик на одній ніжці або на ніжках, що з’єднуються одна з одною за допомогою кільця, тюль можна красиво прив’язувати смужкою або мереживом під стільницею і оформляти красивим, пишним та масивним бантом.

Велике дзеркало можна прикрасити квітковою рамою або рамою з сердечок. Для цього потрібно просто взяти довгу гірлянду з великих штучних квітів (або сердечок різного розміру), позолотити або посріблити, чи просто розфарбувати (колір обрати за смаком) її аерозольною фарбою і прикріпити на раму навколо дзеркала, щоб ця гірлянда приховала початкову раму.

Якщо у Вас є овальне дзеркало без рами, зробіть для нього раму з штучних пелюстків троянд. Такі пелюстки продаються в магазинах наборами в коробочках і їх досить просто наклеювати навколо дзеркала. Якщо у Вас є кілька маленьких дзеркал у красивих рамах, згрупуйте їх разом на одній стіні, і у Вас з’явиться оригінальне «дзеркальне» панно.

З самоклеючої плівки червоного або рожевого кольору виріжте кілька контурів сердечок різного розміру (вони будуть нагадувати рамки у формі серця) і наклейте їх на стіну у вигляді будь-якого колажу.

Настільні рамки для фото можна також прикрасити, прикріплюючи до них маленькі шовкові та/або плюшеві сердечки (такі сердечки продаються в наборах для декорування).

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Також оригінальною прикрасою, і в той же час чудовим подарунком, може стати фото-колаж з Ваших спільних фотографій, який можна розмістити як на стіні, так і на столі. Знову ж таки, прикрасивши, декоративними сердечками.

На поличках і стелажах у приміщенні розставте предмети червоного та рожевого кольорів: вази з кольорового скла, прозорі скляні вази, наповнені кольоровими скляними камінчиками.

Прикрасіть квартиру хоча б одним букетом з живих квітів, а у вазу з таким букетом також можна опустити скляні камінчики.

den_valentina_dizain2

Розмістіть на столах, поличках, підлозі (але будьте обережні) безліч свічей білого, червоного та рожевого кольорів класичної форми та у формі сердечек. Нехай деякі з них будуть навіть ароматичними – це додасть це більшого романтизму. І вазагалі, нехай у цей день, а саме вечір, освітлення буде лише від свічок , адже це так ніжно, таємничо та романтично.

Будь-яку стіну в квартирі можна також прикрасити розкішним «кованим» панно. А на отриманому прикрасу можна прикріпити сердечки на стрічці, листівки, написи або підвісити подарунок для своєї другої половинки.

Досить романтично в інтер’єрі будуть виглядати повітряні гелеві кульки та фонтани з них. Таке задоволення зараз досить доступне і обрати можна, що завгодно. Досить гармонійно будуть виглядати кульки-сердечки червоного та золотого кольору, а також прозорі кульки з різнокольоровим конфеті.

den_valentina_dizain1

Варто приділити увагу і постільній білизні. Доречною у цей день буде шовкова постільна білизна червого та рожевого кольору. А якщо Ви оберете постіль білого кольору, то контрасту додадуть розсипані по ліжку пелюстки троянд.

І ще одне, просто увімкніть романтичну музику, яка налаштує Вас на відповідну атмосферу.

Ось такі прості поради допоможуть Вам створити романтичну атмосферу в День Святого Валентина.