Название сайта

Цікаві фігурки з фанери своїми руками (Відео)

7 жовтня 2017 Handmade, Рукоділля
fanera4.jpeg (131.79 Kb)

Багато власників дачної ділянки продумують дизайн до дрібниць, роблячи його унікальним і незабутнім. Для дизайну заміської ділянки можна використовувати абсолютно різні предмети. Але цікаво в дизайні саду виглядатимуть симпатичні фігурки з фанери, які допоможуть вашій садовій ділянці перетворитися. Для того, щоб створити такі фігурки досить мати свою фантазію. Крім того, вам доведеться докласти деяких зусиль для цієї роботи. В нас ви зможете знайти найцікавіші варіанти виробів.

Щоб ваші вироби радували вас своєю красою довгий час, варто вибрати якісний лист фанери. Під час роботи вам знадобиться не тільки фанера, але і акрилові фарби, фломастери і лобзик.

Якщо ви хочете зробити щось оригінальне, то ми запропонуємо для вас цікаві ідеї, які ви запросто зможете втілити в своє життя.

Як створити цікаві фігурки з фанери своїми руками

Спочатку малюємо на фанері зображення вибраної фігурки. Після того, вирізуємо зображення за допомогою лобзика. Далі потрібно розмалювати отримані вироби. Фігурки готові!

fanera_zamina3.jpg (143.46 Kb) . . fanera_zamina5.jpg (199.15 Kb) . . . . . . . na_zaminu_fanera.jpg (107 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация