Гарбузи в домашньому інтер’єрі

golo

Гарбуз – символ осіннього сезону. Завдяки міцності шкірки, яка довго не псується, гарбуза можна використати для наповнення інтер’єру кухні, вітальні. Способів використання гарбуза в оформленні інтер’єру безліч! Про основні застосування розкажемо далі.

Гарбуз-гербарій

Об’єднайте два види дарів золотої осені в одному декорі. Зберіть і висушіть найкрасивіші листочки. Пізніше просто наклейте на поверхню гарбуза.

gerb2

gerb1

Гарбуз в светрі

Затишний декор для холодних днів – гарбуз, закутаний в в’язану светер. Для цього можна скористатись старими речима, про які давно забули.

kof1

Різьблений декор

Різьблений декор робить гарбуза схожими на старовинні вази. Завдання здається складним, але варто озброїтися маркерами і гострим ножем – і все пройде легко і просто.

riz2
riz1


Мереживо

Прикрасьте гарбуз розкішним мереживом. Особливо вишукано виглядатиме чорне на білому тлі або біле на помаранчевому.

merezh2
merezhe1

Малюнок на гарбузі

Навіть якщо у вас була двійка з малювання в школі, на допомогу прийдуть трафарети – їх можна купити або роздрукувати і вирізати. Трохи фарб і витвір мистецтва готовий.

malyun2
malyunok1

Гарбуз і канцелярські кнопки

Канцелярські кнопки з металевими круглими плоскими головками – несподіваний спосіб прикрасити гарбуз. Вони просто закріплюються і допоможуть створити ефект луски або кольчуги.

kanc2
kanc1
virobi_z_garbuza_58
virobi_z_garbuza_57
virobi_z_garbuza_61
virobi_z_garbuza_59
virobi_z_garbuza_63