Название сайта

Кружечки з дерева в інтер’єрі

14 вересня 2017 Handmade, Дизайн інтер'єру

Втомлені від міських красот жителі мегаполісу все частіше прагнуть повернутися до природи, вибираючи екологічний стиль життя: екологічні продукти, екологічну косметику, екологічний інтер'єр. Останній можна назвати головним трендом в світі сучасного дизайну. Ми розкажемо як застосувати спиляні дерева в інтер'єрі і зробити декор своїми руками.

opilki_1.jpg (61.58 Kb) . . . . . .

Завдяки плоскій формі і можливості вибору практично будь-якого розміру (діаметра і товщини), сфера використання кружечків з дерева в декорі неймовірно широка. Вироби можна застосовувати як самостійні декоративні аксесуари або в композиціях, використовувати як деталі меблів або оздоблювальні матеріали. Кількість оригінальних рішень за участю цього природного елемента залежить тільки від вашої фантазії.

opilki_3.jpg (398.21 Kb)

Наприклад, зараз дуже популярний такий дизайнерський прийом як «стіна навиворіт». Мова йде про те, що всередині кімнати одна або кілька стін виглядають так само, як зовнішня обшивка будинку, тобто в якості оздоблювального матеріалу використовуються не стандартні шпалери або плитка, а бетон, цегла або дерево.

opilki_4.jpg (143.22 Kb) . . . . .

Якщо така велика кількість дерева не зовсім поєднується з іншим інтер'єром, можна створити оригінальну фрагментну обробку. Також в декорі стін можна використовувати кружечки з дерева, перекладені в статус арт-об'єктів. Кілька природних або розфарбованих дерев'яних кружечків в картинній рамі виглядатимуть дуже ефектно.

opilki_5.jpg (322.07 Kb) . . . .

Плоска кругла форма дерев'яного кружечка так і манить створити саморобній стілець або журнальний столик в стилі еко.

opilki_6.jpg (187.41 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация