Кружечки з дерева в інтер’єрі

Втомлені від міських красот жителі мегаполісу все частіше прагнуть повернутися до природи, вибираючи екологічний стиль життя: екологічні продукти, екологічну косметику, екологічний інтер’єр. Останній можна назвати головним трендом в світі сучасного дизайну. Ми розкажемо як застосувати спиляні дерева в інтер’єрі і зробити декор своїми руками.

opilki_1

Завдяки плоскій формі і можливості вибору практично будь-якого розміру (діаметра і товщини), сфера використання кружечків з дерева в декорі неймовірно широка. Вироби можна застосовувати як самостійні декоративні аксесуари або в композиціях, використовувати як деталі меблів або оздоблювальні матеріали. Кількість оригінальних рішень за участю цього природного елемента залежить тільки від вашої фантазії.

opilki_3

Наприклад, зараз дуже популярний такий дизайнерський прийом як «стіна навиворіт». Мова йде про те, що всередині кімнати одна або кілька стін виглядають так само, як зовнішня обшивка будинку, тобто в якості оздоблювального матеріалу використовуються не стандартні шпалери або плитка, а бетон, цегла або дерево.

opilki_4

Якщо така велика кількість дерева не зовсім поєднується з іншим інтер’єром, можна створити оригінальну фрагментну обробку. Також в декорі стін можна використовувати кружечки з дерева, перекладені в статус арт-об’єктів. Кілька природних або розфарбованих дерев’яних кружечків в картинній рамі виглядатимуть дуже ефектно.

opilki_5

Плоска кругла форма дерев’яного кружечка так і манить створити саморобній стілець або журнальний столик в стилі еко.

opilki_6