Як зробити прибирання за декілька хвилин до приходу гостей

pribirannya_pershe

Мають прийти друзі, а у вас брудно? Часу на прибирання вже зовсім не залишилось, але й соромитись не хочеться? Ми розкажемо вам, як прибрати квартиру всього за декілька хвилин.

Сім простих і дуже практичних порад.

1. З чого почати

Не починайте прибирання всіх кімнат відразу. Зосередьте сили на тому просторі, де будуть гості. Найчастіше це вітальня і їдальня, саме цим кімнатам приділіть особливу увагу. Ваша мета – зробити простір максимально чистим і привабливим.

pribirannya_1

2. Окинути поглядом

Щоб візуально створити відчуття порядку, позбудьтеся від зайвих коробок, дрібних предметів, одягу на спинках стільців. Коли немає вже часу розкладати дрібні речі, краще зберіть їх в окрему коробку або пакет і заховайте із зони доступу.

pribirannya_2

3. Павутина

Переконайтеся, що на стелі або в кутах кімнати немає павутини. Якщо виявили – беріть в руки пилосос! І заодно пройдіться по кутах на підлозі, там теж часто накопичується бруд.

pribirannya_3

4. Без пилу

Пил псує не тільки зовнішній вигляд інтер’єру, але і робить повітря важким. Тому, взявши в руки вологу серветку, протріть всі поверхні. Не забудьте про комп’ютер або телевізор, якщо вони є в кімнаті, де ви будете приймати гостей. Велика увага припадає підвіконням, особливо якщо на вікнах немає штор. Протріть їх теж. Щоб пил не осідав, використовуйте спеціальний засіб від пилу. Не забудьте гарненько протерти дзеркала в передпокої, вітальні і санвузлі.

pribirannya_4

Дивіться також: Як зробити тюльпан з паперу

5. Чистимо підлогу

Обов’язково попилососьте і зробіть вологе прибирання кімнати. Починайте мити кімнату від вікна до дверей, не забудьте помити плінтуси, на них зазвичай скупчується багато пилу.

pribirannya_5

6. Візитна картка господині

Пам’ятайте, що гості обов’язково будуть мити руки і ходити в туалет. А як відомо, санвузол є візитною карткою господині. Перевірте наявність туалетного паперу, мила. Повісьте чисті рушники.

pribirannya_6

7. Свіже повітря і приємний аромат

Неприємні запахи можуть зіпсувати перше враження вже з порога. Обов’язково провітріть приміщення, відкривши вікна в декількох кімнатах. Так приміщення наповниться свіжим повітрям швидше.

chisto