Название сайта

Листівка на День Святого Валентина своїми руками

lustivka_do_dnia_sv_valentuna.png (475.53 Kb)

Скоро день усіх закоханих і звичайно хочеться порадувати кохану людину якимось оригінальним символічним подарунком. Звичайно перше що приходить на думку – це валентинка, її можна купити і в кіоску, але тоді це буде просто незначний папірчик. Інша справа зробити її самому, вложити туди свої старання і любов – тоді це буде дійсно оригінальний подарунок! Тому ми пропонуємо Вам здивувати чудовим символічним подарунком ваших коханих людей.

Які матеріали нам потрібні

instrumentu_dlia_rykodilia.jpg (352.61 Kb)
  • Картон (в двох кольорах)
  • Акварельний папір і фарби
  • Червона гуашева фарба
  • Маленька шоколадка
  • Канцелярський ніж, ножиці
  • Гелева ручка
  • Олівець / гумка

Тож почнемо!

Беремо один із картонів і вирізаємо прямокутник розмірами 26х8 см – це слугуватиме нам каркасом. Далі потрібно на тому картоні, вздовж, кожних 8 см прорізати канцелярським ножом стрічку шириною в 1 см. Прорізати потрібно не до кінця аби не розрізати папір – це робиться для того аби в подальшому картон легко згинався.

dlia_lustivku_na_den_zakohanuh_2.jpg (266.34 Kb)

Далі вирізаємо квадратики розміром 6х6 см з іншого картону та з акварельного паперу по 3 штучки. Кольоровий картон приклеюємо на внутрішню сторону листівки і кладемо під прес.

dlia_lustivku_na_den_zakohanuh_3.jpg (215.55 Kb)

Тим часом на акварельному папері робимо один основний малюночок аквареллю а потімм поверх після висихання наводимо контури гелевою ручкою. Потім два бічних візерунки (на бічних можна зробити відбиток сердечка за допомогою своєї долоні, або ж будь яким іншим предметом. Просто наносити густу фарбу у вигляді потрібної форми на щось і робите відбиток на папері)

dlia_lustivku_na_den_zakohanuh_4.jpg (377.51 Kb)

Поки фарба висихає робимо щось на подобі скриньки-конвертика аби потім туди можна було покласти шоколадку. Аби не прогадати потрібно спершу виміряти параметри шоколадки аби вона потім поміщалась у конверт (бажано аби цукерка не була у висоті більша за 1 см). Також в кінці можна поверху прорізати на конвертику віконечко у вигляді сердечка.

dlia_lustivku_na_den_zakohanuh.jpg (262.4 Kb)

Приклеюємо картинки на зовнішню сторону і скриньку-конвертик в середину та кладемо шоколадку. І от валентинка для вашої коханої людини готова.

Будьте щасливі!)))Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация