Название сайта

Прості вироби з коробочок від яєць

kartonnikorobkizpid.jpg (158.88 Kb)

У нас є хороша ідея - чим зайняти дітей в дощовий день. Коробочки від яєць - це простий, доступний і дуже цікавий матеріал для творчості, подивіться які цікаві вироби виходять, якщо трохи пофантазувати.

Для виробів з яєчних коробок потрібно використовувати ті коробочки, які зроблені з паперу.

Кораблик

У дітей завжди знайдеться колекція міні-іграшок - солдатики, звірятка або чоловічки з наборів Lego. Давайте відправимо їх в плавання, розсадивши на кораблики з яєчних коробочок.

korablik.jpg (83.02 Kb)

Гвинтокрил

Щоб у вас вийшов корпус гвинтокрила з хвостом, потрібно вирізати опуклу частину коробочки від яєць разом з перегородкою. Для закріплення гвинта підійде гвоздик і шматочок гумки, який буде фіксувати гвоздик зсередини.

vertolit.jpg (73.45 Kb)

Черепашка

Милі черепашки також можна зробити з коробочок від яєць. А ще можна зробити цілу сім'ю або навіть зграю черепашок!

cherepashka.jpg (37.69 Kb)

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Панно

Виріжте гострими ножицями квіти з опуклих частин коробочок, пофарбуйте і приклейте до кольорової основі. Для стебел і листочків використовуйте кольоровий папір або інші матеріали.

kartonnikorobkizpidpanno.jpg (71.9 Kb)

Підвіска

Ті ж самі квіти з опуклих частин яєчних коробочок можна підвісити у вигляді гірлянд на нитки. Щоб квіти не ковзали по нитці, зафіксуйте їх всередині кожної квітки маленькими гудзиками.

kartonnikorobkizpidpidviska.jpg (59.97 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация