Великодні привітання в картинках

privitannya_na_pasku_v_kartinkah_3

У Великодні свята хочеться бути з найріднішими з найближніми друзями. Рідні та друзі – це люди яким хочеться побажати на свята всього найкращого: і здоров’я, і щастя, і любові. У цій статті ви підготували Великодні привітання в картинках. Щоб привітати з Великодніми святами маму, тату, брата, сестру, бабусю, дідуся, коханого, кохану, друга чи подругу.

Великодні привітання в картинках

. . . . .

Великодні привітання в картинках

privitannya_z_paskoyu_v_kartinkah_2

Вітаю з Великоднем та щиро бажаю блакиття у небі, надії в душі, щастя на серці та великої любові у житті. Нехай Господь дарує мир та благодать, нехай з цим святом весна для тебе подарує безмежну радість, домашній затишок та добробут сім’ї.

privitannya_z_paskoyu_v_kartinkah_3

. . . . .

Великодні привітання в картинках

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю!

Жити в радості й любові від душі бажаю!

Запашною нехай буде Великодня Паска

І до віку буде з Вами світла Божа ласка!

Христос Воскрес!

privitannya_z_paskoyu_v_kartinkah_5

Вітаю з Великоднем. Нехай у двері постукає вдача, нехай у серце постукає любов, нехай велика радість цього свята наповнить твоє життя щирими надіями та почуттями. Бажаю блакитного неба та миру, здоров’я усій сім’ї та добробуту.

privitannya_z_paskoyu_v_kartinkah_6

Вітаю з великим святом Пасхи Христової! Христос Воскрес! Бажаю допомоги Божої, міцності духу, сердечного тепла, пасхальної радості, посмішок, добрих обличь, близьким здоров’я, тепла дому, трепетної радості, благодаті, милості, душевного просвітління. Хай воскресіння Христове принесе світло, щастя, мир. Бережи Вас Господь

privitannya_z_paskoyu_v_kartinkah_7

. . . . .

Великодні привітання в картинках

Вітаю тебе із Світлим Святом Воскресіння Христового, з Великоднем! Нехай частинка тієї радості, яку сьогодні переживає весь християнський світ, залишиться з тобою на весь рік і підтримує тебе у важку годину! Христос Воскрес!

privitannya_na_pasku_v_kartinkah_2

Вітаю з Великоднем! Бажаю щасливої долі та щирої радості. Нехай щебет птахів, весняні квіти, рідні посмішки подарують добру надію, нехай велике свято нагадає про світлі почуття та великі прагнення.

privitannya_na_pasku_v_kartinkah_3

Вітаю з Великоднем та бажаю залишити за плечима все байдуже та недобре, з радісною посмішкою та світлими надіями рушити далі за вогником щастя, любові та миру. Бажаю міцного здоров’я тобі, щирих почуттів, сімейного затишку та внутрішньої гармонії.

privitannya_na_pasku_v_kartinkah_4

. . . . .

Великодні привітання в картинках

privitannya_na_pasku_v_kartinkah

Христос Воскрес! Сердечно вітаю зі святом Святої Пасхи. Від усієї душі бажаю, щоб радість Воскресіння Христового наповнювала серце, а світло Божественної любові зігрівало рідних і близьких

privitannya_na_pasku_v_kartinkah1