Фіолетовий сад. Ідеї

fioletovi_sadi1

Фіолетовий (пурпурний) колір асоціюється з багатством, владою і могутністю.

В епоху Ренесансу вироби фіолетового кольору були доступні тільки членам королівської сім’ї, оскільки барвник, що видобувається з молюсків, що живуть в Середземному морі коштував дуже дорого. А зараз фіолетовий колір отримують шляхом змішування синього і червоного, цей колір має безліч відтінків від рожевого до лілового. Різноманітні відтінки синього і фіолетового кольорів створюють відчуття віддаленості предмета і візуально збільшують простір. Садові доріжки в обрамленні лаванди і котовника здаються довшими, ніж є насправді.

Більшість відтінків фіолетового кольору прекрасно поєднуються з листям сріблястою та зеленої гами. Ще одна класична комбінація – фіолетовий з білими і жовтими квітами. Яскраво-жовте листя утворює колоритний контраст на тлі фіалкової палітри. Ефектно виглядає ландшафтна композиція з фіолетових і жовтих ірисів.

Також можна робити сади фіолетовими за допомогою фіолетових предметів, а саме, лавки, стіни, перлоги, елементи декору відповідної колірної гами, вписуються в загальну палітру саду, додадуть колориту вашої ділянки.

fioletovi_sadi2
fioletovi_sadi3
fioletovi_sadi4
fioletovi_sadi5

. . . . . . .

fioletovi_sadi6
fioletovi_sadi7
fioletovi_sadi8
fioletovi_sadi9
fioletovi_sadi11
fioletovi_sadi10

. . . . . .

fioletovi_sadi13
fioletovi_sadi14
fioletovi_sadi15
fioletovi_sadi18

. . . . . .

fioletovi_sadi17