Грибочки для саду

gribochki_dlya_sadu11

Всі ми любимо гриби, і це не дивно: адже вони такі симпатичні! Великі і маленькі, світлі і темні, з симпатичним капелюшком і акуратною ніжкою. Але застосовувати їх можна тільки для їжі, але ж іноді хочеться просто милуватися ними! Декоративні гриби з цементу та інших матеріалів ідеально підійдуть для цього. А зробити їх не так вже й складно.

grib1

Гриби, як прикраса ділянки використовуються досить часто. Але куплені грибочки коштують не дешево, до того ж, не завжди в продажі можна знайти саме те, що ви хотіли б бачити в своєму саду. Давайте спробуємо зробити їх самостійно. А допоможе вам в цьому наша добірка цікавих ідей.

grib2

Декоративні грибочки гарні, як самі по собі, так і в оточенні милих гномиків, декоративних їжаків, зайців та інших садових міні-скульптур. Способів зробити гриби з підручного матеріалу досить багато. Головне – проявити фантазію і крапельку креативу.

gribochki_dlya_sadu10

Декоративні грибочки будуть радувати око і піднімати настрій не тільки господарям, а й гостям. При бажанні залучити до процесу вирощування грибів можна і юних садівників.

gribochki_dlya_sadu9

Грибочки для саду – цікаві ідеї

gribochki_dlya_sadu8
gribochki_dlya_sadu6

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

gribochki_dlya_sadu9
gribochki_dlya_sadu7

gribochki_dlya_sadu5
gribochki_dlya_sadu4
gribochki_dlya_sadu3

gribochki_dlya_sadu2
gribochki_dlya_sadu