Вертикальний і горизонтальний сад з пластикових пляшок

sadzplyashki

Ви з успіхом можете застосувати ці прості ідеї використання пластикових пляшок як для саду, так і для веранди або свого балкона. У вас має бути зібрано чимала кількість пластикових пляшок, для того щоб зробити подібну конструкцію для декількох секцій дачного паркану. Ви можете закріпити пластикові пляшки горизонтально і, вирізавши частину пляшки розташувати саджанець всередині.

sadzplyashki2

Головне завдання вертикального саду з пластикових пляшок забезпечити регулярний полив такої конструкції і уникнути застою води в нижній частині контейнера. Для цього пляшки з’єднують між собою, а всередині прокладають тонкий шланг з отворами для поливу. Можна зробити таким чином кухонний садок на дачі для вирощування зелені.

sadzplyashki8

Можливо, ви придумаєте свій варіант вертикального саду – ще більш вдалий. Для любителів екзотики можна зробити імітацію висячого тропічного саду.

sadzplyashki3

Вертикальний сад з пластикових пляшок не вимагає ні багато місця, ні багато витрат. У його створенні можна брати участь всія сім’я: тато робить конструкцію, мама висаджує розсаду і діти прикрашають пляшки.

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

sadzplyashki4
sadzplyashki5

sadzplyashki7
sadzplyashki6
sadzplyashki9
sadzplyashki11

sadzplyashki10
sadzplyashki12
sadzplyashki13