Як оформити місце для багаття на дачі

bagattya1

Перш ніж облаштовувати місце для багаття, необхідно ретельно продумати місце його розташування. Осередок повинен розташовуватися далеко від садових дерев, дачного будиночка та інших господарських будівель. Оптимальна відстань до будиночка і споруд повинна становити не менше 3 метрів.

Як правило, вогнище роблять круглої форми, діаметром близько метра. З вибраної ділянки необхідно зняти шар грунту. Це необхідно для того щоб надалі весь майданчик можна було викласти тротуарною плиткою або каменем.

nadzemnakonstrukciya
bagattyanadzemne2

Оформити місце для багаття можна і за допомогою невеликого виритого котловану. Глибина викопаного котловану повинна складати приблизно 30-40см. Дно засипають шаром дрібного гравію.

zaglublene_bagattya2
zaglublene_bagattya

Оформлення майданчика біля вогнища

Для того щоб оформити майданчик біля вогнища можна використовувати гравій або плитку для садових доріжок. Якщо розширити територію біля вогнища, вийде чудовий майданчик для повноцінного відпочинку.


Цікавим варіантом є плоскі плити неправильної геометричної форми, які викладені в химерний візерунок. На ці широкі плити легко розміщуються крісла, лавки, або іншу різну садові меблі.

oformlennyabagattya2
oformlennyabagattya1

Далі облаштовуємо місце для сидіння біля багаття.

siditibagattya5
siditibagattya3

siditibagattya4
siditibagattya2

. . . . . . . .

siditibagattya1