Як зробити гамак своїми руками

yak_zrobiti_gamak12

Спати в повітрі придумали американські індіанці, які, власне, і винайшли гамак. З того часу гамак зазнав багато удосконалень, ставши досить універсальним. У ньому можна виспатися, він вгамовує біль у спині, а м’яке погойдування заспокоює нерви і знімає стрес.

yak_zrobiti_gamak11

Гамак – ще один корисний винахід, що з’явився майже тисячу років тому. Індіанці створювали унікальні спальні місця за допомогою кори дерев з назвою «хамак», яке стало основою для сучасної назви «гамак». Індіанці вважали, що це чудо-ліжко відмінно підходить для боротьби з набридливою мошкарою, крім того, його нескладно транспортувати. Згодом невідоме пристосування поширювалося в центральній і південній Америці і вкоренилося в життя племен, стаючи невід’ємним елементом побуту. Стародавні жителі Америки мало не проводили життя в гамаках, тому перелік матеріалів поповнювався досить швидко: виникли гамаки, сплетені за допомогою міцної бавовняної мотузки і спальні місця з суцільної тканини.

yak_zrobiti_gamak10

На сьогоднішній день гамак не просто елемент декору, але і один з обов’язкових атрибутів літнього сезону. Ці диво-ліжка є практично скрізь, як в садах, так і в домашніх осередках.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Виготовлення гамаків не займає багато часу і не вимагає специфічних навичок. Єдине, що вам знадобиться: кілька годин вільного часу, необхідний матеріал, мінімальні знання в шиття і в результаті ваші вечори можна буде проводити, зручно вмостившись з улюбленою книжкою в гамаку.

yak_zrobiti_gamak9
yak_zrobiti_gamak8

Як зробити гамак своїми руками

yak_zrobiti_gamak7
yak_zrobiti_gamak5
yak_zrobiti_gamak6

yak_zrobiti_gamak3
yak_zrobiti_gamak4

yak_zrobiti_gamak
yak_zrobiti_gamak2