Полички для взуття своїми руками

polichkavzuttya16

Полички для взуття в передпокій- відмінна бюджетна ідея, яка стає все більш актуальною в міру наростання наслідків кризи. За своїм функціональним призначенням сучасний передпокій можна вважати повноцінною кімнатою. Це приміщення служить для розміщення одягу і аксесуарів.

polichkavzuttya14

У передпокої необхідно передбачити, щоб кожна річ мала своє власне місце: в цьому випадку ви не будете витрачати багато часу на збори. При цьому, якщо одяг простіше розмістити в шафах і на гачках, то для взуття і аксесуарів краще передбачити спеціальні полички або тумби.

polichkavzuttya15

Інтер’єр передпокою з поличками для взуття виглядає більш акуратно: адже в цьому випадку взуття не розкидається по всьому приміщенню, а компактно встановлюється в спеціально відведеному просторі.

polichkavzuttya12

В даний час купити полички для взуття не складає труднощів: ринок сповнений цікавими пропозиціями. Однак в цьому випадку ви ризикуєте придбати стандартний варіант, що не відрізняється оригінальністю. Тому куди цікавіше зробити полички для взуття в передпокій самостійно.

polichkavzuttya11

Полички для взуття своїми руками

polichkavzuttya10
polichkavzuttya9
polichkavzuttya8
polichkavzuttya6
polichkavzuttya7

polichkavzuttya5
polichkavzuttya4
polichkavzuttya3

. . . . . . . .

polichkavzuttya2
polichkavzuttya