Хлібниця з дерева своїми руками

hlibnic12

Виконана з дерева хлібниця – екологічно чистий предмет, що дозволяє зберегти хліб м’яким тривалий період часу. Крім того, це гарний предмет декору, який доповнює обраний дизайн кухні . Якщо ви творча людина і любите наповнювати свій будинок оригінальними, виконаними своїми руками речами, вам обов’язково варто виготовити хлібницю самостійно.

hlibnic11

Для початку потрібно підготувати необхідні інструменти і матеріали, а також виготовити креслення відповідно до розмірів, продумати спосіб відкривання дверцят на хлібниці. Насамперед потрібно вирішити, з якого матеріалу виготовити корпус.

hlibnic10

Зроблені своїми руками хлібниці відрізняються індивідуальністю і оригінальним дизайном, і все це завдяки ексклюзивним способам декору. Кілька століть тому на вироби для зберігання хліба наносили багаті декоративні елементи за допомогою шпону , різьблення , гравіювання і розпису . В аристократичних будинках можна було зустріти короби з вензелями. У небагатих будинках використовувалися предмети з берести. А селяни використовували для зберігання хліба плетені варіанти.

hlibnic9

Хлібниця з дерева своїми руками

hlibnic8
hlibnic5
hlibnic7
hlibnic6

hlibnic4
hlibnic2

hlibnic
hlibnic3