Килимок своїми руками

remin1

Килимок можна придбати в магазині, але як чудово хоча б іноді зробити щось своїми руками. Так чому б не змайструвати для себе килимок! Тим більше що матеріалом можуть послужити старі речі, які не варто викидати.

Ви здивуєтеся, але зі старих шкіряних ременів, ниток, тканин, корків від вина можна створювати корисні і стильні речі для дому. Для цього потрібно запастися потрібними матеріалами і терпінням.

Килимок зі старих ременів

Зробити килимок з ременів досить просто. Все, що тобі потрібно, – це 10-12 ременів з натуральної або штучної шкіри, шило та мотузка.

remin2

Килимок з корка від вина

Корки від винних пляшок – прекрасний матеріал для різноманітних виробів для дому та саду. Крім того, ходити по килимку з корка не тільки приємно, але і корисно для ніг!

vino1

Читайте також Як зробити осінній букет з листя своїми руками

Килимок з етикеток від старих джинсів

Ця ідея здивує кожного. Килимок з етикеток від старих джинсів – оригінальний проект.

dzhinsi

Килимок з моху

Жителі міст позбавлені можливості кожен день бігати босоніж по траві. Ось такі килимки з моху повернуть мешканцям міських квартир відчуття близькості до природи.

moh

Килимок з помпонами

Для спальні або дитячої кімнати краще вибирати м’які, пухнасті килимки. Килимки з помпонами цікаво виглядають в інтер’єрі. А зробити такий килимок зовсім нескладно!

pomponi