Название сайта

Новорічна пташка

3 листопада 2017 Рукоділля, Зимові поробки

ptashka4.jpg (95.27 Kb)

Вироби з природного матеріалу завжди відрізняються гарним і оригінальним зовнішнім виглядом. Сучасні умільці спритно використовують шишки, перетворюючи їх в красиві квіти, гірлянди і тварини. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити пташку з шишок своїми руками. Для роботи нам потрібні наступні матеріали: шишки, фарби, кулька з пінопласту,клей, картон, намистини, блискітки та дріт.

ptashka2.jpg (65.97 Kb)

. . . .

Новорічна пташка з шишок

Візьміть кульку з пінопласту невеликого розміру - це буде голова нашої пташки. Покрийте кульку блискітками. Для цього можете нанести на пінопласт клей ПВА або безбарвний лак.

За допомогою клею приклейте голову до шишки. Тепер візьміть картон і виріжте крила для пташечки. Приклейте крила до шишки.

Після цього можете приступити до виготовлення хвостика з картону. Для цього вам потрібно буде вирізати кілька пір'їн, покрийте їх блискітками, і склеїти між собою деталі.

Читайте також:Як зробити новорічну кульку з паперу

Залишилося зробити лапки для нашої пташки. Для цього підійде дріт. Далі вставити очки-намистинки в кульку з пінопласту і дзьобик. Ваша маленька пташка готова.

ptashka3.jpg (50.76 Kb)

Пташки з шишок стануть оригінальною прикрасою інтер'єру і цікавим подарунком, зробленим своїми руками.

Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация