Як зробити значок своїми руками

znachki_zastavka_1

Пластиковий значок як з магазину – і це Ви можете зробити в себе в дома не витрачаючи ні багато грошей, ні часу, ні зусиль, а результат гарантовано оціните!

Часто свій рюкзак, самку, або просто навіть одяг хочеться прикрасити якімось веселими дрібничками такими як значок. Є різні способи виготовлення значка в домашніх умовах, але ми Вам хочемо запропонувати самий цікави, простий, швидкий і якісний спосіб.

Що Вам буде потрібно:

  • Харчовий пластик (обов’язково PS 06) – це може бути харчовий одноразовий контейнер
  • Перманентний маркер (маркер для диска)
  • Акрилові фарби
  • Лак для акрилу
  • Клей-пістолет
  • Тримач для значків (або булавка)

Тож почнемо!

Спершу виріжіть плоску частину з пластикового контейнеру. Потім зробіть рисунок на папері приблизно 10х10 см, або ж роздрукуйте картинку попередньо. Підкладіть листок з малюнком під вирізаний пластик та обведіть контури маркером, який в

подальшому не буде стиратись (маркер для дисків) та виріжте форму.

znachki__2_vugotovlenia

Дивіться також: Прикрашаємо яйця на Великдень

Далі візьміть деко застеліть пергаментним папером та виставте в духовці температуру 180⁰С. Коли духовка розігріється помістіть туди деко із пластиковими фігурками. Тепер момент чуда: спершу нічого не відбувається, потім пластик починає деформуватись, а потім зовсім скрутиться, але Ви не переживайте, бо через декілька секунд пластик розкручується і лягає прямо. Після того швидко діставайте деко, та притисніть значок холодним плоским предметом (наприклад лопаткою).

znachki__3_vugotovlenia

Коли заготовка готова, а Ви вже можете помітити що навіть якщо на початку не вийшло гарно вирізати, або контур вийшов не рівномірним – все це вирівнялося, за рахунок того, що фігурка зменшилась і згрубіла в декілька разів. Переверніть фігурку тією стороною, яка не обведена контуром, та починайте розфарбовувати. Починайте з дрібних деталей, переходячи на більші ділянки. Якщо у вашому малюнку передбачені бліки, або переходи їх слід розфарбувати першими.

znachki__4_vugotovlenia

Дочекайтеся, аби фарба висохнула, покрийте ще одним загальним шаром фарби – хай висохне та покрийте лаком, після чого приклейте тримач або булавку. От і все, У Вас вийшов чудовий значок, як з магазину, тільки зроблений Вашими руками!

znachki__5_vugotovlenia