Название сайта

Прикрашаємо ганок

20 січня 2018 Тераси і подвір'я

krilc1.jpg (82.77 Kb)

Оформлення ганку в приватному будинку приділяє до себе багато уваги. Все це не дарма, адже від того як виглядає ганок, залежить зовнішній вигляд будинку в цілому.

derevya1.jpg (83.21 Kb)

Подібна прикраса ганку підійде не тільки для декорування дерев'яного будинку, але і відмінно виглядатиме в поєднанні з каменем або цеглою. Можна купити відразу готові різьблені елементи для прикраси ганку, які роблять на спеціальних заводах. Але є умільці, які виготовлять різьблення для ганку за індивідуальним замовленням, враховуючи всі переваги і побажання замовника.


Ковані вироби в декорі ганку приватного будинку можуть стати справжнім витвором мистецтва. Адже хороший майстер на перилах розмістить справжню ковану картину. При бажанні проект ганку можна розробити самостійно, або використовувати вже готовий варіант, наданий майстром. Подібним чином прикрашають не тільки перила, але роблять масивний каркас ганку з полікарбонату. Такий декор ганку найкраще підійде для кам'яного котеджу.

metal1.jpg (96.78 Kb)

Для приватного будинку велику роль відіграє оформлення сходинок на ганку. Бюджетним варіантом при оформленні сходинок є використання природного каменю. Можна також використовувати штучний камінь. Сходинки необхідно доповнити елементами декору. З цим завданням відмінно впораються квіти в горщиках, фігурки тварин, декоративні ліхтарики.

Оформити сходинки приватного будинку також можна за допомогою клінкерної плитки. Особливість такого декору - вставки з орнаментом. Відмінною прикрасою ганку може бути і мозаїка. Цей елемент прикраси сходів легко зробити і своїми руками, використовуючи для роботи кольорове скло, биту керамічну плитку, черепашки, елементи посуду і ін.

stupenki.jpg (114.12 Kb)

Ліхтарики, крім своєї основної функції, можуть стати ще й основним елементом декору ганку приватного будинку. Для декоративної функції використовують як підвісні, так і настінні ліхтарі. Як елемент прикраси ганку часто використовують різні декоративні ліхтарі у вигляді фігурок тварин, гномів, казкових героїв на сонячних батареях.

svitildekor.jpg (173.87 Kb)

Квіткові горщики з рослинами можна побачити практично на кожному ганку приватного будинку або котеджу. Для прикраси ганку літнього будинку або дачі доцільніше буде використання однорічні рослини.

kvitami.jpg (77.59 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация