Робочий графік зазвичай не питає, як у нас йдуть справи. Тому для тих днів, коли нестямно хочеться спати, але треба працювати, можуть знадобитися подібні рекомендації, завдяки їм самовідчуття сповниться бадьорістю.
- Дотримуйтесь режиму сну
Дорослі людині треба спати мінімум сім годин кожну добу. Якщо регулярно не досипати, всі інші рекомендації втрачають свій сенс. Ідеальним було б лягати та вставати в один і той самий час. Не слід дрімати ввечері, незадовго до сну. І краще відправлятися спати, коли відчуваєте втому.
- Дихайте свіжим повітрям
У офісних приміщеннях завжди спостерігається гострий дефіцит кисню. Тому слід частіше провітрювати приміщення, або періодично виходити на вулицю. Інакше ви досить швидко почнете відчувати у собі сонливість, погану концентрацію та зменшення працездатності.
- Пийте чисту воду
Цю рекомендацію можна сьогодні побачити практично у всіх спеціалістів по здоровому харчуванню. Якщо нехтувати цим простим правилом, організм зневоднюється та уповільнюються процеси обміну речовин. Крім того, з водою людина отримує кисень. Це особливо важливо для працівників офісів.
- Рухайтесь
Регулярні тренування у залі, пробіжки або танці забезпечують бадьорістю не лише у день тренувань, але й на майбутнє. Рух покращує циркуляцію крові, прискорює обмінні процеси надає приплив сил. Розім’ятися можна просто на робочому місці, наприклад, встати, підтягнутися, зробити нахили з боку в бік, пройтися з колегою коридором.
- Кава, чай чорний шоколад
Традиційний метод збадьоритися у офісі – кава. Пару чашок рекомендують випивати в першій половині дня. Чорний та зелений чай також містять кофеїн, тому ними можна сміливо замінити каву. З’їжте разом з одним з напоїв трішки гіркого шоколаду, і гарний настрій не примусить себе чекати.
- Не пропускайте сніданок
Сама перша їжа зранку визначає, як ми будемо відчувати себе весь день та скільки сил буде в запасі. Споживайте складні вуглеводи, наприклад, каші. Додайте до них горіхи, мед або ягоди. Не слід забувати й про вітамінні фрукти з їх корисною клітковиною.
- Змінюйте вид діяльності
Монотонна робота та зосередженість на ній швидко призводить до втоми. Тому, намагайтесь переключатися, хоча б і ненадовго, на іншу справу. Звісно, короткий відпочинок через кожні півгодини поліпшить ваш стан, але це може бути просто якась інша важлива задача.