Червоний кабінет

chervoniikab0

Якщо перед вами стоїть завдання – створити інтер’єр для родинного відпочинку та ігор, можна скористатися досвідом створення справжнього кабінету з особливою атмосферою та потрібним функціоналом для інтелектуальних бесід та ігор – проектом Червоний кабінет.

chervoniikab1

Вікна можна закрити фіранками з бандо та легкими тюлевими занавісками, які зшивають окремо для цього проекту. Щільна тканина фіранок двох кольорів перегукується з основними кольорами інтер’єру. Велике дзеркало на стіні допомагає розсунути стіни візуально.

chervoniikab2

Рекомендується скласти ескізи за допомогою майстра, або зробити їх самому. У відповідності з цими ескізами треба замовити сучасні фрески на яких зображені стелажі з книгами що стоять на полицях. Для зберігання настільних ігор та матеріалів для рукоділля виготовляють невеликі стелажі. За колористичну основу інтер’єру беруть благородний та складний колір марсала, який є похідним від бордово-червоних та коричневих тонів.

Стіл згори вкривають скатертиною та круглою дзеркальною стільницею, на яку методом світлодіодного ультрафіолетового друку наносять зображення старовинної карти зоряного неба. Такий друк прийдеться точно замовляти, адже його виконують на сучасних верстатах.

chervoniikab3

В центрі стелі в проекті передбачений невеликий лист дзеркального акрилу, тож стеля буде здаватися набагато вищою. Книжкові полиці, стіни та частину стелі прикрашають поліуретановими молдингами. Це є чудова альтернатива гіпсовій ліпнині. На стелажах розміщують настільні лампи, ігри, різноманітні скриньки для зберігання, скляний посуд та свічники. Всі деталі обрані таким чином, щоб підкреслити затишну атмосферу кабінету.

chervoniikab4

В заздалегідь підготовану нішу встановлюють електричний камін в готовому різному порталі. Ефекту реального полум’я у цьому каміні досягають за рахунок випарування води під впливом ультразвукових мембран. Пар, що створюється, підсвічують світлодіоди, тож виникає повна ілюзія справжнього вогню.

chervoniikab5

В ніші, оздобленої цеглою, розташували зручний диван оббитий натуральною коричневою шкірою. Спеціальний розкладний механізм легко перетворює його у двоспальне ліжко. Для освітлення інтер’єру обрали люстру та бра з одної колекції. П’ятиріжкову люстру з текстильними плафонами та кришталевими підвісками розташували в центрі дзеркальної панелі на стелі, а бра прикріпили на стінах.