Название сайта

Едем на власній кухні

26 червня 2019 Дизайн інтер'єру
edem0.jpg (116.7 Kb)

Якщо вам близький стиль «прованс», то додайте до інтер'єру дух французького села – балки на стелі, розписані вручну двері, та зістарені дерев'яні фактури. За барвисту основу можна обрати світло-зелений колір, розбавлений білим та бежевим.

Тож, по стелі пускають дерев'яні бруси, а також з масивних брусів споруджують вертикальні стояки, які розділяють простір на зони кухні та їдальні. Для оздоблення підлоги можна обрати вінілове покриття світло-сірого кольору з виявленою дерев'яною текстурою. Це покриття ідеально сполучається зі стінами.

edem1.jpg (93.68 Kb)

Для оздоблення стін в зоні кухні використовують керамічну плитку з квітковим орнаментом у середземноморському стилі. За рахунок чергування різних за розміром плиток, однотонних та з орнаментом, створився привабливий малюнок поверхні. Одну зі стін в їдальні прикрасили шпалерами з зображеннями райського саду – Едему. Цей же малюнок з райськими пташками та квітами повторюється і на фіранках. Шпалери та фіранки з однаковим малюнком – характерна особливість стилю Прованс. Своє місце в куті зайняла й оригінальна консоль ручної роботи з різними ніжками.

edem2.jpg (84.62 Kb)

З дерев'яних дошок можна змайструвати полички та стелажі. Стіну в їдальні пофарбувати у світло зелений колір. Полички можна прикрасити оригінальними вазочками, глиняним посудом, коробками для дрібниць та плетеними кошиками. Основним джерелом світла в обох зонах є споти на стелі. Стіл теж можна застелити скатертиною у селянському стилі, сервірувати гончарним посудом з теракотової глини. Квітчастий орнамент є продовженням теми «райського саду», тож його можна створити і на дерев’яних дверях, вбудованих у стіни зі шпалерами.

edem3.jpg (115.55 Kb)

В центрі їдальні слід повісити красиву люстру в ніжних пастельних тонах. Квіти на ній виглядають як живі. До того ж така люстра добре сполучається з квітчастими шпалерами.

edem4.jpg (81.24 Kb)

Одну зі стін облаштували п'ятьма полотнами від дверей – два полотна закріпили на стіні горизонтально та три вертикально. Таким чином створилася імітація дерев'яних панелей буазері. Витонченому кавовому столику в стилі Прованс також має знайтись місце. Адже біля чого тоді ставити два масивних крісла з велюровим оббиттям кольору шоколаду. В масивну дерев'яну стільницю вмонтували сталеву мийку благородного бронзового кольору та змішувач у ретростилі.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация