Натуральні оливи для деревини

naturolivder0

Дерев’яний будинок дає можливість господарям жити в комфортному мікрокліматі, у буквальному сенсі бути ближче до Природи. Але деревина досить часто та швидко потерпає від впливів оточувального середовища та поступово втрачає свій первинний вигляд. Щоб уникнути цього процесу, дерево слід вкривати захисними рідинами. До таких відносять, наприклад, оливи BIOFA.

naturolivder1

Для чого деревині олива?

Для будь-якої деревини потрібне покриття, яке захистить її від негативних впливів, збереже привабливу фактуру. Висока вологість, пил та бруд рано чи пізно зроблять фасад дерев’яної будівлі непривабливим. Тому деревину слід вкривати захисними оливами. Завдяки натуральним компонентам оливи проникають у деревину та захищають від руйнівних факторів. Крім того, оливи запобігають розтріскуванню та дозволяють деревині дихати.

Підготовка поверхні

Це дуже важливий етап робіт. Поверхня має бути личкованою та гладкою, оскільки оливу наносять на відкриту деревину. Від якості підготовки залежить, який в результаті вийде колір та якими будуть витрати продукту. Якщо все зробити правильно, то й результат буде відповідати сподіванням та характеристикам речовини.

Витрати

На відміну від багатьох інших продуктів, витрати оливи невеликі. Одного літра вистачить, щоб вкрити у два шари до п’ятнадцяти квадратних метрів поверхні деревини.

Повторне оновлення поверхні фасаду

Через п’ять-шість років досить змити пил та бруд з поверхні водою та нанести один шар оливи. Якщо порівняти це з алкідними складами, то для оновлення їх через декілька років прийдеться спочатку личкувати поверхню, оскільки вона починає лущитися. І лише після цього наноситься нове покриття. Це незручно, це велика трудомісткість, а наймати шліфувальників десь на стороні коштує дорого.

Продукція BIOFA

Компанія BIOFA працює на ринку вже сорок років, вона була заснована в Німеччині з метою створення житла, як ідеального місця для відпочинку. Для цього все в будинку має бути безпечним, екологічно чистим, естетичним. Це завдання командою BIOFA було виконане. Речовинами BIOFA пофарбовані або оброблені десятки тисяч будинків. Суворий контроль на кожному етапі будівництва, використання лише натуральних компонентів, які, як і повний склад позначаються на етикетці – це показники турботи фірми про своїх клієнтів.

naturolivder2

Обрання відтінку оливи

Деякі з реалізаторів дають можливість скористуватися безкоштовними пробниками, завдяки чому клієнт може обрати з декількох кольорів потрібний саме для його умов, зробивши пробні мазки на поверхні вдома. Цією послугою варто скористатися, навіть, якщо вона платна. Якщо планується вкривати великі поверхні, краще скористатися послугами фахівця, який до того ж і підготує поверхню. У серйозних реалізаторів є й колірувальне обладнання для створення практично будь-якої забарвленості.