SIEGER DESIGN – все пішло з яйця

yai0

Що можна думати про яйце, коли все дійсно красиво та смачно.

Талант, якщо це дійсно талант, проявиться у всьому, до чого доторкнеться. Навіть у дрібницях, хоча для таланту дрібниць немає, швидше – навпаки, в них вся правда. Якщо талант за щось береться, то дрібниця, або щось таке, що всім здається дрібницею, стає грандіозною подією.

yai1

Дизайнерам німецької студії Sieger Design однаково добре вдається створювати порцеляновий посуд, великодні яйця, змішувачі та краватки. Тож гріх не презентувати нову столову великодню колекцію німецьких справжніх майстрів своєї справи.

Колекція має досить лаконічну але промовисту назву: «Щасливий великдень». А можна було б назвати конкретніше: «Все про яйце». Кожна річ з цієї колекції має назву, і багато з цих назв досить романтичні. Крім підставок під яйце, що мають різні діаметри, в колекції, наприклад, є кубки, подібні до бризок шампанського та названі краплями шампанського, вази, яскраві сади китайських імператорів, посуд кольору неба, розмальований руками німецьких майстрів. Взагалі – все смачно та красиво!

yai2

Не пропустіть виставку творів SIEGER DESIGN, якщо вона буде у вашому місті. Насолоджуйтесь прекрасним. Це рідкісне поєднання дизайну, ергономіки, художнього проектування та просто мистецтва та гарного смаку. Не можна проходити повз таку красу.