Название сайта

Будинок з соломи

solomadim2.jpg (65.74 Kb)

Думка про будівництво будинку з соломи може здатися дуже абсурдною. Однак якщо добре проаналізувати всі характеристики будинку з соломи, то можна прийти до висновку, що такий будинок - це не тільки хороший спосіб заощадити на будівництві, а й отримати в результаті будівництва довговічне, тепле і екологічне житло.

soloma1dim.jpg (45.09 Kb)

. . . . . . .

Звичайно, для побудови такого екологічного будинку використовують не тільки солому. Велика частина роботи зі зведення будинку із соломи проводиться фахівцями в цехах. На місце будівництва будинку привозять вже готові частини. Збірка будинку проводиться в рекордно короткі терміни. В середньому на зведення одного будинку із соломи йде близько тижня.

zsolomi59.jpg (296.81 Kb)

Якщо при зведенні солом'яного будинку дотримуватися всіх основних вимог, то такий будинок може прослужити 100-150 років. Але це ще не межа. В Японії є солом'яні будинки, які простояли 570 років.


Основною перевагою солом'яного будинку є його теплоізоляція. Такий будинок в 4 рази тепліше дерев'яного будинку і в 7 разів тепліше цегельного будинку.

zsolomi52.jpg (136.94 Kb)

При будівництві солом'яного будинку використовують солом'яні блоки, а це чистий і екологічний будівельний матеріал. Також використовуються матеріали, за допомогою яких будували будинки наші предки не одну тисячу років назад - глина і вапно.

. . . .

zsolomi5.jpg (67.3 Kb)

Такий критерій як пожежна безпека найбільше турбує майбутніх мешканців солом'яного будинку. Однак, як показали численні перевірки в різних країнах, така технологія будівництва більш стійка до пожежі, ніж будівництво з цегли, дерева або бетону. Таку пожежостійкість забезпечує глиняна штукатурка. При пожежі глина випалюється, перетворюється в кераміку і не дає вогню дістатися до солом'яних блоків.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 


Читайте також
Цікаві ідеї
Авторизация